TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Horeca en winkels zijn weer open, maar musea, bibliotheken, sportscholen en andere publiekstrekkers houden de deuren nog altijd noodgedwongen gesloten. Daar komt nu toch snel verandering in. Als we de berichten moeten geloven, kondigen demissionair premier Rutte en demissionair minister van volksgezondheid De Jonge vanavond stap 2 van het 'openingsplan' aan.
Stap 2 van het openingsplan houdt in dat onder meer sportscholen, dierentuinen, pretparken en zwembaden onder voorwaarden weer open kunnen. Ook zouden de openingstijden van de terrassen kunnen worden versoepeld waardoor je er eerder kunt gaan zitten én langer kunt blijven.
Hoe het werkelijk zit, horen we vanavond om 19:00 uur via onder meer NPO 1.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3