TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rutte en De Jonge kondigen vanavond tijdens een persconferentie opnieuw maatregelen aan om het coronavirus in Nederland in te dammen. De persconferentie is om 19:00 uur te volgen via radio, tv en online. Het zou gaan om vooral regionale maatregelen. Dit om regio's waar minder tot geen coronabesmettingen plaatsvinden niet te raken.
Er volgen in ieder geval nieuwe maatregelen voor de horeca. De sluitingstijden van café's in de grote steden worden vervroegd naar 1 uur 's nachts. Een uurtje daarvoor, om 12 uur, moeten de lampen al aan en de muziek uit. Hiermee moet kroegbezoek worden ontmoedigd.
Het gebod is gemaakt in samenspraak met de veiligheidsregio's en geldt voor zes Nederlandse regio's. Te weten: Amsterdam-Amstelland, Rotterdam-Rijnmond, Haaglanden (Den Haag), Utrecht, Kennemerland (Haarlem) en Hollands Midden (Leiden).
Als voornaamste reden voor de nieuwe maatregelen wordt het snel oplopende aantal besmettingen genoemd. Afgelopen week alleen al kwamen er op woensdag 1500 besmettingen bij en donderdag 1756.
Drama-alert: House of Villains is nu te streamen bij Videoland
01:05Komende week in GTST: Verbale vuurspuwerij en de kwistige klikspanen
15:05Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'