TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rutte en De Jonge kondigen vanavond tijdens een persconferentie opnieuw maatregelen aan om het coronavirus in Nederland in te dammen. De persconferentie is om 19:00 uur te volgen via radio, tv en online. Het zou gaan om vooral regionale maatregelen. Dit om regio's waar minder tot geen coronabesmettingen plaatsvinden niet te raken.
Er volgen in ieder geval nieuwe maatregelen voor de horeca. De sluitingstijden van café's in de grote steden worden vervroegd naar 1 uur 's nachts. Een uurtje daarvoor, om 12 uur, moeten de lampen al aan en de muziek uit. Hiermee moet kroegbezoek worden ontmoedigd.
Het gebod is gemaakt in samenspraak met de veiligheidsregio's en geldt voor zes Nederlandse regio's. Te weten: Amsterdam-Amstelland, Rotterdam-Rijnmond, Haaglanden (Den Haag), Utrecht, Kennemerland (Haarlem) en Hollands Midden (Leiden).
Als voornaamste reden voor de nieuwe maatregelen wordt het snel oplopende aantal besmettingen genoemd. Afgelopen week alleen al kwamen er op woensdag 1500 besmettingen bij en donderdag 1756.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'