TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rutte en De Jonge kondigen vanavond tijdens een persconferentie opnieuw maatregelen aan om het coronavirus in Nederland in te dammen. De persconferentie is om 19:00 uur te volgen via radio, tv en online. Het zou gaan om vooral regionale maatregelen. Dit om regio's waar minder tot geen coronabesmettingen plaatsvinden niet te raken.
Er volgen in ieder geval nieuwe maatregelen voor de horeca. De sluitingstijden van café's in de grote steden worden vervroegd naar 1 uur 's nachts. Een uurtje daarvoor, om 12 uur, moeten de lampen al aan en de muziek uit. Hiermee moet kroegbezoek worden ontmoedigd.
Het gebod is gemaakt in samenspraak met de veiligheidsregio's en geldt voor zes Nederlandse regio's. Te weten: Amsterdam-Amstelland, Rotterdam-Rijnmond, Haaglanden (Den Haag), Utrecht, Kennemerland (Haarlem) en Hollands Midden (Leiden).
Als voornaamste reden voor de nieuwe maatregelen wordt het snel oplopende aantal besmettingen genoemd. Afgelopen week alleen al kwamen er op woensdag 1500 besmettingen bij en donderdag 1756.
Janny en André bevestigen nu echt de komst van nieuw seizoen Denkend aan Holland
20:05Paul de Leeuw haakt af als jurylid van Stars on Stage
19:41Dit is de trailer van Grand Hotel aan Zee
15:03Joop van den Ende heeft een advies voor Renze Klamer: 'Ga in een kroeg in Amsterdam zitten'
13:28De veelbelovende Vlaamse oorlogsserie Breendonk is straks ook in Nederland te zien