TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rutte en De Jonge kondigen vanavond tijdens een persconferentie opnieuw maatregelen aan om het coronavirus in Nederland in te dammen. De persconferentie is om 19:00 uur te volgen via radio, tv en online. Het zou gaan om vooral regionale maatregelen. Dit om regio's waar minder tot geen coronabesmettingen plaatsvinden niet te raken.
Er volgen in ieder geval nieuwe maatregelen voor de horeca. De sluitingstijden van café's in de grote steden worden vervroegd naar 1 uur 's nachts. Een uurtje daarvoor, om 12 uur, moeten de lampen al aan en de muziek uit. Hiermee moet kroegbezoek worden ontmoedigd.
Het gebod is gemaakt in samenspraak met de veiligheidsregio's en geldt voor zes Nederlandse regio's. Te weten: Amsterdam-Amstelland, Rotterdam-Rijnmond, Haaglanden (Den Haag), Utrecht, Kennemerland (Haarlem) en Hollands Midden (Leiden).
Als voornaamste reden voor de nieuwe maatregelen wordt het snel oplopende aantal besmettingen genoemd. Afgelopen week alleen al kwamen er op woensdag 1500 besmettingen bij en donderdag 1756.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma