TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eindelijk is het zover: Peter Pannekoek sluit 2021 af met zijn allereerste Oudejaarsconference, de heilige graal in de cabaretwereld. Gezien de lof die hij kreeg voor zijn try-outs kan het niet anders dan dat het een succes wordt.
“Geen liedjes en geen André Hazes”, onthulde hij al bij Beau, maar onderwerpen die hij belangrijk vindt. Sywert van Lienden, Lil’ Kleine en het coronabeleid ontkomen niet aan de harde grappen waar Pannekoek om bekendstaat. Maar ook het onschuldig ogende verkeerslichtknopje moet het ontgelden. Uiteraard vergeet de cabaretier zichzelf niet, en geeft hij stof tot nadenken.
Anders dan die van Herman Finkers en Claudia de Breij in het verleden is zijn oudejaarsvoorstelling niet live. “Nooit van mijn leven! Er zit al zo'n druk op.”
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside