TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat in deze onzekere tijd mooie initiatieven ontstaan, blijkt maar weer in Petrus In Het Land. In de Bussumse Spieghelkerk leidt Kinderen voor Kinderen-dirigent Michiel Rozendal het kinderkoor dat hij dit jaar met dominee Riegonda van Welie-Kaai opzette.
De piepjonge leden van Kids to Express bezingen thema's als hoop en liefde, volgens Van Welie-Kaai een vrolijke en luchtige vorm van kinderlevensbeschouwing. En er wordt niet alleen gezongen, de kinderen leren ook een dans bij de liedjes.
De gemeente besteedt ook veel aandacht aan oudere inwoners, mede dankzij Marja. Al bijna dertig jaar serveert zij hen een dagelijkse lunch. Zeker nu ziet ze hoe groot de impact is van dit gebaar. De ouderen bloeien namelijk helemaal op wanneer ze samen eten.
Albert Verlinde terug naar RTL Boulevard? 'Alle opties liggen open'
10:05Er is goed nieuws voor kijkers van De Bondgenoten
10:00Denice Dest blijkt dol op 'slow-tv': dit zijn haar tv-aanraders
09:38Ellemieke Vermolen eerlijk over deelname De Verraders: ‘Ik ben zo’n schaap’
09:10Dit programma vervangt De Slimste Mens op NPO 1