TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Binnen twee jaar tijd verschenen er twee documentaires over zangeres Whitney Houston. De eerste, Whitney: Can I be me uit 2017, zendt de NTR nu uit. Deze kreeg niet de goedkeuring van de familie Houston en haar ex-man Bobby Brown. Waarschijnlijk omdat in de film een van Whitneys bodyguards de familie ervan beschuldigt dat ze hun 'inkomstenbron' Whitney zo veel mogelijk hebben uitgemolken.
Als wraak kreeg de in 2018 verschenen documentaire Whitney wél autorisatie van de familie. Whitney: Can I be me schetst met archiefbeelden, familiefilmpjes en interviews met intimi een portret van een succesvolle zangeres die wereldwijd tweehonderd miljoen albums verkocht, maar ten onder ging aan schandalen en drugsgebruik en op 48-jarige leeftijd verdronk in bad.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'