TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Nog meer goed nieuws van het B&B Vol Liefde front. Waar we gisteren dankzij RTL Boulevard al konden melden dat Harmjan en Astrid helemaal gelukkig zijn, zo hebben ook Martijn en Fenna grote plannen. Fenna gaat in Portugal wonen.
"Ik ben zeker niet alleen. Nog steeds helemaal verliefd", zegt hij stralend. "Het voelt goed zoals het zou moeten zijn", vult Fenna aan. Bij Fenna voelde Martijn iets wat hij bij de andere vrouwen niet voelde. "De andere meiden waren ook leuk, maar het was er één waar ik echt een lichtpuntje bij had. Simone was helemaal perfect op papier, maar daar voelde ik dat vonkje niet." Fenna herinnert zich nog de ontmoeting op het balkon die zo soepel ging, dat voelde meteen goed.
En dat de vonk is overgeslagen wordt helemaal duidelijk als Fenna en Martijn onthullen dat Fenna Bonaire verlaat en in Lissabon gaat wonen. Daar is ze van plan om haar eigen leven op te bouwen en in de weekenden of als het rustiger is voor Martijn doordeweeks, zal ze hem zien. "En als dat voor een jaar goed gaat of weet ik veel wat, dan zien we het dan wel weer", vertelt Fenna met een lach van oor tot oor.
Dit bericht op Instagram bekijken
Ontdek nu alvast meer over Magda van der Linde (75) uit B&B Vol Liefde 2025
15:27Jean-Paul Soons (59) in B&B Vol Liefde 2025: de spontane gangmaker uit Spanje
15:01Illya Rijnberg (52) in B&B Vol Liefde 2025: alles over de kasteelheer uit Frankrijk
14:56Deelnemers van Het Perfecte Plaatje op Reis voelde als familie voor Sosha Duysker
14:49Ingrid Peeters in B&B Vol Liefde 2025: dit moet je over haar weten