TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aan RTL Boulevard vertelt ze dat ze samen nieuwe uitdaging aan willen gaan door een groter bedrijf op te zetten.
Momenteel werken de twee afzonderlijk van elkaar en ze hebben gemerkt dat zo langs elkaar leven niet bij hun past. Astrid draait haar B&B alleen en Harmjan werkt buiten de deur. Simpelweg omdat de B&B te klein is. "We willen nog één keer samen een grote sprong wagen", vertelt Astrid. Ze zijn in gesprek met de gemeente en de burgemeester om te kijken of ze in het dorp in Oostenrijk iets groters kunnen opzetten. "Dit is natuurlijk mijn huis, wat ik heb opgezet, dus er zit nog niks van Harmjan in en we zouden samen graag iets willen doen."
Wat het grote nieuwe project precies gaat worden, weten ze nog niet. "Het wordt wel iets in de horeca, maar iets met een restaurant, terras en barretje erbij. Wellicht iets van een camping. Dus iets meer balletjes in de lucht te houden en dan samen gewoon."
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk