TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
'Als alles goed gaat verwachten wij in mei ons eerste kindje', valt te lezen bij een foto waarop ze babyslofjes vasthoudt.
Bij de foto, waarop ze ook te zien is met haar honden, staat dat ook haar dierenvriendjes ernaar uitkijken. Tot nu toe verloopt haar zwangerschap voorspoedig schrijft ze. 'Onze baby lijkt goed gezond en ik voel mij prima!'
In 2019 deed Annemiek mee een Boer Zoekt Vrouw. Ze kreeg 633 brieven, maar voor haar zat de ware er niet tussen. Inmiddels is ze ruim een jaar gelukkig met haar vriend, die ze uit de spotlights houdt. "Er is iemand in mijn leven en meer zeg ik er niet over", vertelde ze vorig jaar aan de Telegraaf.
Op dit moment zijn er zeker 106 Boer zoekt Vrouw-baby's geboren, meldde KRO-NCRV afgelopen september. De oudste is inmiddels al zestien jaar.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland