TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
'Als alles goed gaat verwachten wij in mei ons eerste kindje', valt te lezen bij een foto waarop ze babyslofjes vasthoudt.
Bij de foto, waarop ze ook te zien is met haar honden, staat dat ook haar dierenvriendjes ernaar uitkijken. Tot nu toe verloopt haar zwangerschap voorspoedig schrijft ze. 'Onze baby lijkt goed gezond en ik voel mij prima!'
Dit bericht op Instagram bekijken
In 2019 deed Annemiek mee een Boer Zoekt Vrouw. Ze kreeg 633 brieven, maar voor haar zat de ware er niet tussen. Inmiddels is ze ruim een jaar gelukkig met haar vriend, die ze uit de spotlights houdt. "Er is iemand in mijn leven en meer zeg ik er niet over", vertelde ze vorig jaar aan de Telegraaf.
Op dit moment zijn er zeker 106 Boer zoekt Vrouw-baby's geboren, meldde KRO-NCRV afgelopen september. De oudste is inmiddels al zestien jaar.
Nieuw woonprogramma in de maak
16:04Speelschema Oranjevrouwen EK voetbal 2025
15:52Zin om te figureren? Dat kan in het tweede seizoen van Haantjes!
15:00Ongeneeslijk zieke Jade Kops deelt hartverscheurend nieuws: 'Het noodlot is toegeslagen'
14:35Dionne Stax mag binnenkort op pad voor derde seizoen Het Hoge Noorden