TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Haar gewaagdheid wordt echter wel gewaardeerd.
De 27-jarige Beate deed - net als de meeste andere deelnemers - mee aan De Bachelor met slechts één doel: liefde vinden. Ze hoopte oprecht gelukkig te worden met Paul of Rien, maar al aan het begin van de nieuwste aflevering moest ze erkennen dat dit moeilijk zou worden. "Ik mis gewoon een klik met allebei", deelde ze met medekandidaat Caitlin.
"Paul kan dan wel mijn type zijn op papier, maar ik voel niet de chemistry. En bij Rien voel ik wel iets meer die aantrekkingskracht, alleen hij is dan op papier niet mijn man." En dat terwijl ze dat laatste aspect juist heel belangrijk vindt is bij haar ideale partner.
Maar hoewel ze misschien geen klik voelde, besloot Rien haar toch een roos te geven. "Ik weet niet zeker of het iets romantisch gaat worden, maar ik vind je te leuk en te uniek om te laten gaan", bracht hij uit. Beate liep vervolgens naar voren, maar niet om die roos aan te pakken, zo blijkt nu. "Dankjewel voor je lieve woorden, Rien. Ik moet alleen ook iets zeggen."
En die woorden die daarop volgde verrasten vervolgens iedereen. "Lieve mannen, ik heb het heel erg leuk met jullie gehad en ik vind het een heel mooi avontuur dat ik met jullie aan mocht gaan, maar ik moet ook eerlijk zijn", vervolgde de realityster. "Ik ben erachter gekomen dat dit niet de manier is om ware liefde te vinden." Een powerzet, aldus haar medekandidaten, de kijkers thuis en ook de heren. Rien bestempelde haar later niet voor niets als 'Queen B'.
Benieuwd wie er wel in slaagt om het hart van Paul of Rien te bemachtigen? Je ziet De Bachelor iedere donderdag bij Videoland.
Acteur Ferry Doedens diep in de financiële problemen: woning onder beslag
20:03RTL bevestigt nieuw Sinterklaasprogramma: bekende gezichten duiken op in Pietentijd
19:31Jutta Leerdam voorlopig niet te zien tijdens schaatswedstrijden op tv
14:41RTL komt met nieuw programma voor koppels die twijfelen aan hun relatie
14:04‘RTL 4 komt met eigen variant op Het Sinterklaasjournaal’