TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
"Mijn mooiste wens komt uit: ik word oma. Mijn dochter Lorena wordt mama", laat de 45-jarige Chantal weten aan RTL Boulevard.
"We zijn zo gelukkig", vervolgt Chantal. "Met Lorena gaat het heel goed, ze is niet ziek en ziet er heel goed uit. Dit is het mooiste wat mij gegeven kon worden, een kleinkind. Ik ben in de zevende hemel." Ook is Chantal blij dat haar moeder dit nog kan meemaken. "Mijn moeder wordt overgrootoma en ze hoopt nog lang deel uit te kunnen maken van dit nieuwe leven."
Chantal is misschien wel de meest besproken kandidaat van de Nederlandse Married at First Sight ooit. De Haagste maakte zichzelf in het vijfde seizoen onsterfelijk als 'Wenkie'. Haar huwelijk met Henk viel in duigen. In oktober 2020 verklapte Chantal dat ze inmiddels een relatie had, maar wilde ze niet zeggen met wie. Daarna leek ze het wel erg gezellig te hebben met Aron uit het zesde MAFS-seizoen, maar van een relatie is voor zover bekend (nog) geen sprake.
Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten
20:19Dit zijn de afvallers van de zesde aflevering van The Masked Singer 2025