TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
"Mijn mooiste wens komt uit: ik word oma. Mijn dochter Lorena wordt mama", laat de 45-jarige Chantal weten aan RTL Boulevard.
"We zijn zo gelukkig", vervolgt Chantal. "Met Lorena gaat het heel goed, ze is niet ziek en ziet er heel goed uit. Dit is het mooiste wat mij gegeven kon worden, een kleinkind. Ik ben in de zevende hemel." Ook is Chantal blij dat haar moeder dit nog kan meemaken. "Mijn moeder wordt overgrootoma en ze hoopt nog lang deel uit te kunnen maken van dit nieuwe leven."
Chantal is misschien wel de meest besproken kandidaat van de Nederlandse Married at First Sight ooit. De Haagste maakte zichzelf in het vijfde seizoen onsterfelijk als 'Wenkie'. Haar huwelijk met Henk viel in duigen. In oktober 2020 verklapte Chantal dat ze inmiddels een relatie had, maar wilde ze niet zeggen met wie. Daarna leek ze het wel erg gezellig te hebben met Aron uit het zesde MAFS-seizoen, maar van een relatie is voor zover bekend (nog) geen sprake.
De TV van gisteren: Eva-kijkers zijn dol op Estavana Polman
06:47Vanavond op TV: Die ochtend in Ede, Daten in het dorp op Texel, Thor: Love and Thunder
21:49Kijkers wederom teleurgesteld in Weet Ik Veel: 'Ook dit jaar werkt de app niet'
21:21Gooische Vrouwen-acteur Marcel Musters openhartig over geldstress en gezondheidsproblemen
15:42Erik Dijkstra presenteert het nieuwe programma Goed Verhaal