TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
"Mijn mooiste wens komt uit: ik word oma. Mijn dochter Lorena wordt mama", laat de 45-jarige Chantal weten aan RTL Boulevard.
"We zijn zo gelukkig", vervolgt Chantal. "Met Lorena gaat het heel goed, ze is niet ziek en ziet er heel goed uit. Dit is het mooiste wat mij gegeven kon worden, een kleinkind. Ik ben in de zevende hemel." Ook is Chantal blij dat haar moeder dit nog kan meemaken. "Mijn moeder wordt overgrootoma en ze hoopt nog lang deel uit te kunnen maken van dit nieuwe leven."
Chantal is misschien wel de meest besproken kandidaat van de Nederlandse Married at First Sight ooit. De Haagste maakte zichzelf in het vijfde seizoen onsterfelijk als 'Wenkie'. Haar huwelijk met Henk viel in duigen. In oktober 2020 verklapte Chantal dat ze inmiddels een relatie had, maar wilde ze niet zeggen met wie. Daarna leek ze het wel erg gezellig te hebben met Aron uit het zesde MAFS-seizoen, maar van een relatie is voor zover bekend (nog) geen sprake.
Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze