TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Of Chris Zegers ook in dit programma de voice-over voor zijn rekening neemt, is niet bekend.
Het nieuwe BNNVARA-programma Van de Wereld draait in tegenstelling tot Break Free niet meer om jongeren die tijdens hun droomreis zijn overleden, maar om jongvolwassenen die door noodlottige ongevallen met drank of drugs zijn gestorven. Zij werden destijds in het nieuws gereduceerd tot slechts een naam, leeftijd en doodsoorzaak. Maar wie waren ze echt?
Dat is aan de familie en vrienden om uit te leggen. Zij blikken in een van de vier afleveringen terug op het leven van hun geliefde en reconstrueren wat er nu precies is gebeurd. Hoe zagen zij het leven? Welke dromen koesterden ze? En wat kunnen kijkers leren van hun ervaringen?
Eén van de geportretteerden is Isa. Ze was achttien toen ze voor het eerst xtc probeerde op een muziekfestival in Brabant. Haar ervaring met de partydrug nam echter een verschrikkelijke wending toen ze na een dag zorgeloos dansen met vrienden in coma raakte door watervergiftiging.
Van de Wereld is vanaf woensdag 3 april wekelijks om 21:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO3 of te streamen op NPO Start.
Partnerbijdrage
Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:07De TV van gisteren: Kijkers lovend over Scrooge Live 2025
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The masked singer, I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
06:00Advent dag 19 | Win 1 van de 3 exemplaren van Minnesota van Jo Nesbø