TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het verschil tussen de boeken? Het boek van de familie Jelies is geschreven door een schrijver en Cynthia en Iven Cudogham schrijven het boek zelf.
"Vanaf vandaag is het boek te bestellen als preorder zodat je hem met de feestdagen in huis kunt hebben", schrijft de familie. In de link is te zien dat het boek op 26 november dit jaar verschijnt. Het boek is geschreven door Micha Jacobs. En de familie heeft sowieso niet stilgezeten. Ook hun voorraad met olijfolie van 'hun vallei', zoals vader Johan het afleveringen trots noemde, is weer aangevuld.
"Toen we benaderd werden door uitgeverij om dit boek te schrijven was mijn basisreactie, leuk let’s go (dag) en dat van Cynthia uh nee (nacht)", schrijft Iven. "Hoe cool is het dan dat we ter eren van ons 30 jaar samenzijn dit boek zelf mogen schrijven. Heel bijzonder om dit samen te mogen beleven en dit met jullie mogen delen."
Dit bericht op Instagram bekijken
Een Huis Vol is met de familie Cudogham te zien vanaf 19 augustus te zien op NPO1.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal