TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het verschil tussen de boeken? Het boek van de familie Jelies is geschreven door een schrijver en Cynthia en Iven Cudogham schrijven het boek zelf.
"Vanaf vandaag is het boek te bestellen als preorder zodat je hem met de feestdagen in huis kunt hebben", schrijft de familie. In de link is te zien dat het boek op 26 november dit jaar verschijnt. Het boek is geschreven door Micha Jacobs. En de familie heeft sowieso niet stilgezeten. Ook hun voorraad met olijfolie van 'hun vallei', zoals vader Johan het afleveringen trots noemde, is weer aangevuld.
"Toen we benaderd werden door uitgeverij om dit boek te schrijven was mijn basisreactie, leuk let’s go (dag) en dat van Cynthia uh nee (nacht)", schrijft Iven. "Hoe cool is het dan dat we ter eren van ons 30 jaar samenzijn dit boek zelf mogen schrijven. Heel bijzonder om dit samen te mogen beleven en dit met jullie mogen delen."
Dit bericht op Instagram bekijken
Een Huis Vol is met de familie Cudogham te zien vanaf 19 augustus te zien op NPO1.
Hoe gaat het nu met Erica Terpstra?
10:45Zien: Frank Dane terug op de radio en vertelt over het overlijden van zijn broer Robert Jensen
10:30Mathilde uit URK! leerde nieuwe vriend Davy 'per ongeluk' kennen op Tinder
09:01Dramaserie Bodem krijgt een derde seizoen
08:29Wanneer is de finale van The Winner Takes It All te zien?