TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het verschil tussen de boeken? Het boek van de familie Jelies is geschreven door een schrijver en Cynthia en Iven Cudogham schrijven het boek zelf.
"Vanaf vandaag is het boek te bestellen als preorder zodat je hem met de feestdagen in huis kunt hebben", schrijft de familie. In de link is te zien dat het boek op 26 november dit jaar verschijnt. Het boek is geschreven door Micha Jacobs. En de familie heeft sowieso niet stilgezeten. Ook hun voorraad met olijfolie van 'hun vallei', zoals vader Johan het afleveringen trots noemde, is weer aangevuld.
"Toen we benaderd werden door uitgeverij om dit boek te schrijven was mijn basisreactie, leuk let’s go (dag) en dat van Cynthia uh nee (nacht)", schrijft Iven. "Hoe cool is het dan dat we ter eren van ons 30 jaar samenzijn dit boek zelf mogen schrijven. Heel bijzonder om dit samen te mogen beleven en dit met jullie mogen delen."
Dit bericht op Instagram bekijken
Een Huis Vol is met de familie Cudogham te zien vanaf 19 augustus te zien op NPO1.
Op deze datum gaat het programma van Matthijs van Nieuwkerk en Shirma Rouse van start
08:30De TV van gisteren: Devon steelt de harten van heel B&B-kijkend Nederland
06:47Vanavond op TV: Zussen, Ewout:, Season of the Witch
18:53Dit zijn de deelnemers van het vierde seizoen van Stars on Stage
18:48Het Zesde Zintuig maakt comeback met Beau van Erven Dorens als presentator