TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het verschil tussen de boeken? Het boek van de familie Jelies is geschreven door een schrijver en Cynthia en Iven Cudogham schrijven het boek zelf.
"Vanaf vandaag is het boek te bestellen als preorder zodat je hem met de feestdagen in huis kunt hebben", schrijft de familie. In de link is te zien dat het boek op 26 november dit jaar verschijnt. Het boek is geschreven door Micha Jacobs. En de familie heeft sowieso niet stilgezeten. Ook hun voorraad met olijfolie van 'hun vallei', zoals vader Johan het afleveringen trots noemde, is weer aangevuld.
"Toen we benaderd werden door uitgeverij om dit boek te schrijven was mijn basisreactie, leuk let’s go (dag) en dat van Cynthia uh nee (nacht)", schrijft Iven. "Hoe cool is het dan dat we ter eren van ons 30 jaar samenzijn dit boek zelf mogen schrijven. Heel bijzonder om dit samen te mogen beleven en dit met jullie mogen delen."
Dit bericht op Instagram bekijken
Een Huis Vol is met de familie Cudogham te zien vanaf 19 augustus te zien op NPO1.
De Reünie krijgt een WK-special
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)
10:55Bijzonder: Martijn Krabbé krijgt bloemenkunstwerken van eigen hoofd