TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het verschil tussen de boeken? Het boek van de familie Jelies is geschreven door een schrijver en Cynthia en Iven Cudogham schrijven het boek zelf.
"Vanaf vandaag is het boek te bestellen als preorder zodat je hem met de feestdagen in huis kunt hebben", schrijft de familie. In de link is te zien dat het boek op 26 november dit jaar verschijnt. Het boek is geschreven door Micha Jacobs. En de familie heeft sowieso niet stilgezeten. Ook hun voorraad met olijfolie van 'hun vallei', zoals vader Johan het afleveringen trots noemde, is weer aangevuld.
"Toen we benaderd werden door uitgeverij om dit boek te schrijven was mijn basisreactie, leuk let’s go (dag) en dat van Cynthia uh nee (nacht)", schrijft Iven. "Hoe cool is het dan dat we ter eren van ons 30 jaar samenzijn dit boek zelf mogen schrijven. Heel bijzonder om dit samen te mogen beleven en dit met jullie mogen delen."
Dit bericht op Instagram bekijken
Een Huis Vol is met de familie Cudogham te zien vanaf 19 augustus te zien op NPO1.
Rutger van Barneveld in Waar Doen Ze Het Van?: 'Zoveel vraag ik voor een optreden'
11:04Beste Kijkers komt opnieuw met Oudejaarsspecial: de leukste tv-fragmenten van 2026
10:00Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'