TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit vertelt hij vandaag uitgebreid in een interview met de makers van Boer Zoekt Vrouw.
Het liefdesverhaal van Michiel en Zoë lijkt haast een sprookje. Ze leerden elkaar kennen in een cafeetje en direct sprong de vonk over. "We hadden meteen zo'n goede klik", vertelt Michel vandaag. "Vanaf het eerste moment waren we heerlijk aan het kletsen, alsof we elkaar al jaren kenden. Het is gewoon gek dat we elkaar niet eerder zijn tegengekomen. Maar misschien was het nu ook gewoon het juiste moment."
Voor Zoë was het alleen wel even vreemd om haar man plots op tv te zien. Laat staan in strijd om een andere vrouw. "Ik vond het heel leuk om hem te zien op televisie, maar ook gek. Bij mij was hij juist helemaal niet verlegen", aldus Zoë. "Maar dat heb ik ook echt geleerd door Boer Zoekt Vrouw”, reageert Michiel. “Ik hoef niet onzeker te zijn."
Door zijn deelname moesten ze de afgelopen maanden hun liefde nog geheimhouden, maar sinds maandag is dat verleden tijd. "We zijn maandag meteen uit eten gegaan samen. Om het te vieren dat we nu niks meer stil hoeven te houden."
Of Janine echter net als Michiel de liefde vindt, zie je wekelijks om 20:30 uur in een nieuwe aflevering van Boer Zoekt Vrouw.
B&B Vol Liefde-Fred afgemaakt op sociale media: 'Onbeholpen boer'
10:34Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard