TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit vertelt hij vandaag uitgebreid in een interview met de makers van Boer Zoekt Vrouw.
Het liefdesverhaal van Michiel en Zoë lijkt haast een sprookje. Ze leerden elkaar kennen in een cafeetje en direct sprong de vonk over. "We hadden meteen zo'n goede klik", vertelt Michel vandaag. "Vanaf het eerste moment waren we heerlijk aan het kletsen, alsof we elkaar al jaren kenden. Het is gewoon gek dat we elkaar niet eerder zijn tegengekomen. Maar misschien was het nu ook gewoon het juiste moment."
Voor Zoë was het alleen wel even vreemd om haar man plots op tv te zien. Laat staan in strijd om een andere vrouw. "Ik vond het heel leuk om hem te zien op televisie, maar ook gek. Bij mij was hij juist helemaal niet verlegen", aldus Zoë. "Maar dat heb ik ook echt geleerd door Boer Zoekt Vrouw”, reageert Michiel. “Ik hoef niet onzeker te zijn."
Door zijn deelname moesten ze de afgelopen maanden hun liefde nog geheimhouden, maar sinds maandag is dat verleden tijd. "We zijn maandag meteen uit eten gegaan samen. Om het te vieren dat we nu niks meer stil hoeven te houden."
Of Janine echter net als Michiel de liefde vindt, zie je wekelijks om 20:30 uur in een nieuwe aflevering van Boer Zoekt Vrouw.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger