TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dit vertelt hij vandaag uitgebreid in een interview met de makers van Boer Zoekt Vrouw.
Het liefdesverhaal van Michiel en Zoë lijkt haast een sprookje. Ze leerden elkaar kennen in een cafeetje en direct sprong de vonk over. "We hadden meteen zo'n goede klik", vertelt Michel vandaag. "Vanaf het eerste moment waren we heerlijk aan het kletsen, alsof we elkaar al jaren kenden. Het is gewoon gek dat we elkaar niet eerder zijn tegengekomen. Maar misschien was het nu ook gewoon het juiste moment."
Voor Zoë was het alleen wel even vreemd om haar man plots op tv te zien. Laat staan in strijd om een andere vrouw. "Ik vond het heel leuk om hem te zien op televisie, maar ook gek. Bij mij was hij juist helemaal niet verlegen", aldus Zoë. "Maar dat heb ik ook echt geleerd door Boer Zoekt Vrouw”, reageert Michiel. “Ik hoef niet onzeker te zijn."
Door zijn deelname moesten ze de afgelopen maanden hun liefde nog geheimhouden, maar sinds maandag is dat verleden tijd. "We zijn maandag meteen uit eten gegaan samen. Om het te vieren dat we nu niks meer stil hoeven te houden."
Of Janine echter net als Michiel de liefde vindt, zie je wekelijks om 20:30 uur in een nieuwe aflevering van Boer Zoekt Vrouw.
Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
13:37Eerste beelden nieuw seizoen Gooische vrouwen verklapt grote plottwist
13:14Wilfred Genee deelt voorproefje van nieuwe single 'Korreltje Zout'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
