TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertelt ze vandaag aan De Telegraaf.
De afgelopen weken konden fans van de Meilandjes genieten van Chateau Meiland: En Route, een spin-off van hun reguliere realityshow. In deze reeks gingen Martien en Erica samen met hun twee dochters Maxime en Montana in een camper op zoek naar het vakantiehuis van hun dromen. En daar bleef het natuurlijk niet bij. Kijkers zagen onder meer ook hoe de familie een bezoek bracht aan hun oude Franse kasteel, een spannende tocht door de Pyreneeën waarbij Martien doodsangsten uitstond, en een onverwachte terugkeer van hun goede vriendin Nadège.
Hoewel de uitdaging om iets te vinden behoorlijk pittig was, kijkt de moeder des huizes er inmiddels met een goed gevoel op terug. "Het was mooi om dit met z’n vieren en later met Leroy te doen", aldus Erica in De Telegraaf. "Ondanks dat het werk is, beleef je toch avonturen."
En dat is dan ook vast een van de redenen dat de familie met een vervolg komt. "Volgend jaar gaan we verder op zoek naar een tweede woninkje. Italië is ons favoriete land gebleken dus daar gaan we de zoektocht voortzetten", verklapt ze alvast.
Wanneer de nieuwe afleveringen op de buis te zien zijn, is vooralsnog niet duidelijk. Wel kun je het eerste seizoen terugkijken via NLZiet.
Dit programma vervangt Married at First Sight
15:56WK voetbal 2026 speelschema: Bekijk hier alle wedstrijden per dag
15:49De streamingtip van de week: Kees Flodder op Videoland
15:24De trailer en de releasedatum van De Tatta's: De Serie seizoen 2 zijn bekend
14:47Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?