TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat vertelt ze vandaag aan De Telegraaf.
De afgelopen weken konden fans van de Meilandjes genieten van Chateau Meiland: En Route, een spin-off van hun reguliere realityshow. In deze reeks gingen Martien en Erica samen met hun twee dochters Maxime en Montana in een camper op zoek naar het vakantiehuis van hun dromen. En daar bleef het natuurlijk niet bij. Kijkers zagen onder meer ook hoe de familie een bezoek bracht aan hun oude Franse kasteel, een spannende tocht door de Pyreneeën waarbij Martien doodsangsten uitstond, en een onverwachte terugkeer van hun goede vriendin Nadège.
Hoewel de uitdaging om iets te vinden behoorlijk pittig was, kijkt de moeder des huizes er inmiddels met een goed gevoel op terug. "Het was mooi om dit met z’n vieren en later met Leroy te doen", aldus Erica in De Telegraaf. "Ondanks dat het werk is, beleef je toch avonturen."
En dat is dan ook vast een van de redenen dat de familie met een vervolg komt. "Volgend jaar gaan we verder op zoek naar een tweede woninkje. Italië is ons favoriete land gebleken dus daar gaan we de zoektocht voortzetten", verklapt ze alvast.
Wanneer de nieuwe afleveringen op de buis te zien zijn, is vooralsnog niet duidelijk. Wel kun je het eerste seizoen terugkijken via NLZiet.
Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht
13:51Bekijk de eerste beelden én BN'ers van het nieuwe programma A Beautiful Mess