TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Ze haalt nu flink uit op haar Instagram-pagina.
Lees alles over: Big Brother 2023
Als er één kandidaat uit Big Brother 2023 de afgelopen tijd de nodige stof deed opwaaien, was het Chiara uit het Nederlandse Weert. De blondine kon het namelijk tijdens haar verblijf niet met iedereen vinden – en dat riep dan ook weer de nodige (online én offline) commentaren op. Nu zou je denken dat dit ophoudt als je het spel verlaat, maar niets is minder waar. De deelneemster is al vier weken thuis, maar ziet de stroom aan hatelijke reacties nog altijd niet krimpen.
Chiara voelt zich dan ook genoodzaakt om erop te reageren. "Lieve allemaal. Ik wil mijn leven terug. Big Brother is een spel en ik speel al vier weken niet meer mee", maakt ze duidelijk. "Nee, ik ben niet trots op alles en ja, ik had dingen anders moeten verwoorden maar sommige van jullie slaan door. Jullie haat online en in mijn DM is tot daaraan toe. De bezoekjes aan mijn adres en de adressen van mijn familie gaan te ver. Stop hier a.u.b. mee."
Mocht dat laatste niet gebeuren, twijfelt Chiara niet om verdere stappen te ondernemen. "Het interesseert me niet wie je bent. Of je nu de directeur van TLC, een ex-bewoner of pardoes van de Efteling bent; iedereen die mij bedreigt, krijgt een aangifte cadeau", vervolgt ze haar bericht. "Mijn sneltoets is warm, geloof me. Iedereen die mij negatieve energie geeft, krijgt een ereplekje op mijn bloklijst. Het is daar erg druk, dus vast ook erg gezellig."
Zelf hoopt ze zich snel te kunnen focussen op de positieve berichten. "Iedereen die mij liefde, warmte en steun geeft, ik voel jullie. Dankzij jullie komt er een lach op mijn gezicht. Zonder jullie was het niet mogelijk. Ik hou van jullie", sluit ze af.
Ben je nu benieuwd naar Chiara's volledige bericht? Lees 'm dan hieronder.
De finale van Big Brother 2023 is aanstaande zaterdag rond de klok van 20:00 uur live te zien bij RTL5.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los