TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het is voor Sylvia wel te hopen dat haar liefdesavontuur beter eindigt dan die van voorgangers Gaby Blaaser, Tony Junior en Thomas van der Vlugt.
De afgelopen drie seizoenen van zowel De Bachelor als De Bachelorette waren voor de streamingdienst ware kijkcijferknallers. Daarom gaat in februari weer een nieuw seizoen van start. Ditmaal is het aan Sylvia Geersen om de villa te betreden en op zoek te gaan naar een ware liefde. Prachtige mannen hopen op een date en gooien al hun charmes in de strijd om haar hart te veroveren. Maar zal er wel echt liefde ontstaan? Of kan ze straks weer alleen in het vliegtuig terug naar huis?
Ze gaat in ieder geval vol goede moed het avontuur aan. "Ondanks dat ik het een en ander meegemaakt heb, blijf ik in de liefde geloven en hou ik van romantiek. Daarom zou ik het oprecht geweldig vinden om via dit heerlijke programma mijn droomman te vinden."
Het nieuwe seizoen van De Bachelorette bestaat uit 13 afleveringen en is vanaf februari te zien op Videoland.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, B&B vol liefde: Hoe is het nu met?, Troy