TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Het is voor Sylvia wel te hopen dat haar liefdesavontuur beter eindigt dan die van voorgangers Gaby Blaaser, Tony Junior en Thomas van der Vlugt.
De afgelopen drie seizoenen van zowel De Bachelor als De Bachelorette waren voor de streamingdienst ware kijkcijferknallers. Daarom gaat in februari weer een nieuw seizoen van start. Ditmaal is het aan Sylvia Geersen om de villa te betreden en op zoek te gaan naar een ware liefde. Prachtige mannen hopen op een date en gooien al hun charmes in de strijd om haar hart te veroveren. Maar zal er wel echt liefde ontstaan? Of kan ze straks weer alleen in het vliegtuig terug naar huis?
Ze gaat in ieder geval vol goede moed het avontuur aan. "Ondanks dat ik het een en ander meegemaakt heb, blijf ik in de liefde geloven en hou ik van romantiek. Daarom zou ik het oprecht geweldig vinden om via dit heerlijke programma mijn droomman te vinden."
Het nieuwe seizoen van De Bachelorette bestaat uit 13 afleveringen en is vanaf februari te zien op Videoland.
Partnerbijdrage
Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'
11:20Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'