TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Voor sommige mensen is er echter nog hoop: zij kunnen nog naar huis met een ton.
Aan het einde van ieder cyclus krijgen de deelnemers van De Bondgenoten allemaal een keuze: gaan ze nog een cyclus door of pakken ze vrijwillig hun koffers om de loods te verlaten? Afgelopen maand ging dit moment nog geruisloos voorbij, maar deze cyclus is dat een heel ander verhaal. Kainé, Nick en Eduardo hebben de afgelopen maanden veel geleerd, maar vinden het hoog tijd om hun leven thuis weer op te pakken.
Kainé en Nick zullen dit sowieso doen met lege handen, maar voor Eduardo is er nog een sprankje hoop. Zijn team strijdt namelijk in de aflevering van dinsdag om de grote finale te mogen spelen. Ed, Robert, Erik en Gerrit moeten dan alleen nog wel het team van Beau, Lodewijk, Sam en Rowena zien te verslaan. En dat is makkelijker gezegd dan gedaan.
Voor wie het De Bondgenoten-avontuur er ook opzit, is Denise. Haar team slaagde er maandag niet in om de eerste knock-out te spelen en moest dus iemand naar huis stemmen. Chelsea, Bo en Serena kozen uiteindelijk - na een slim plannetje van die eerste twee - voor Denise, waardoor ook zij de komende cyclus niet meer te zien zal zijn.
Benieuwd hoe dit afloopt? Je ziet De Bondgenoten iedere werkdag vanaf 19:45 uur op SBS6.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip