TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat meldt omroep EO vandaag.
In het tv-programma De Kist ontvangt Kefah Allush bekende gasten die plaatsnemen bij een doodskist, waarna ze worden geconfronteerd met vragen over hun leven, carrière en vooral over afscheid nemen, sterfelijkheid en rouwen.
Ook in het komende seizoen blijft dat hetzelfde, maar er is toch een belangrijke verandering op komst voor het programma: waar De Kist de afgelopen jaren altijd rond 23:50 uur te zien was op NPO 2, krijgt het dit jaar een veel betere tijd. Vanaf 3 april 2025 is het interviewprogramma namelijk iedere donderdag om 20:30 uur te zien bij EO op NPO 2.
Wat komend seizoen natuurlijk ook anders is, zijn de gasten. Ditmaal gaat Kefah Allush onder meer in gesprek met strafrechtadvocaat Job Knoester, schrijver Daphne Deckers, politiecommissaris Martin Sitalsing, actrice Hadewych Minis, presentatrice Marlayne Sahupala, acteur Maarten Heijmans en presentatrice Froukje de Both.
Benieuwd? De Kist is vanaf 3 april 2025 wekelijks om 20:30 uur te zien bij EO op NPO 2.
Johan Derksen: 'Dit prima donna-gedrag van Jutta Leerdam is stuitend'
11:22Alles wat je moet weten over de Arbeidsvitaminen Quiz met Hans Schiffers en Soy Kroon
09:44Stars on Stage krijgt een vierde seizoen
08:31Dit programma vervangt Het Kinderziekenhuis op RTL 4
07:55De TV van gisteren: Kijkers blij met terugkeer Lubach