TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat meldt omroep EO vandaag.
In het tv-programma De Kist ontvangt Kefah Allush bekende gasten die plaatsnemen bij een doodskist, waarna ze worden geconfronteerd met vragen over hun leven, carrière en vooral over afscheid nemen, sterfelijkheid en rouwen.
Ook in het komende seizoen blijft dat hetzelfde, maar er is toch een belangrijke verandering op komst voor het programma: waar De Kist de afgelopen jaren altijd rond 23:50 uur te zien was op NPO 2, krijgt het dit jaar een veel betere tijd. Vanaf 3 april 2025 is het interviewprogramma namelijk iedere donderdag om 20:30 uur te zien bij EO op NPO 2.
Wat komend seizoen natuurlijk ook anders is, zijn de gasten. Ditmaal gaat Kefah Allush onder meer in gesprek met strafrechtadvocaat Job Knoester, schrijver Daphne Deckers, politiecommissaris Martin Sitalsing, actrice Hadewych Minis, presentatrice Marlayne Sahupala, acteur Maarten Heijmans en presentatrice Froukje de Both.
Benieuwd? De Kist is vanaf 3 april 2025 wekelijks om 20:30 uur te zien bij EO op NPO 2.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd