TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat meldt omroep EO vandaag.
In het tv-programma De Kist ontvangt Kefah Allush bekende gasten die plaatsnemen bij een doodskist, waarna ze worden geconfronteerd met vragen over hun leven, carrière en vooral over afscheid nemen, sterfelijkheid en rouwen.
Ook in het komende seizoen blijft dat hetzelfde, maar er is toch een belangrijke verandering op komst voor het programma: waar De Kist de afgelopen jaren altijd rond 23:50 uur te zien was op NPO 2, krijgt het dit jaar een veel betere tijd. Vanaf 3 april 2025 is het interviewprogramma namelijk iedere donderdag om 20:30 uur te zien bij EO op NPO 2.
Wat komend seizoen natuurlijk ook anders is, zijn de gasten. Ditmaal gaat Kefah Allush onder meer in gesprek met strafrechtadvocaat Job Knoester, schrijver Daphne Deckers, politiecommissaris Martin Sitalsing, actrice Hadewych Minis, presentatrice Marlayne Sahupala, acteur Maarten Heijmans en presentatrice Froukje de Both.
Benieuwd? De Kist is vanaf 3 april 2025 wekelijks om 20:30 uur te zien bij EO op NPO 2.
Partnerbijdrage
Nicky van der Gijp heeft duidelijk nog wat te winnnen bij De Oranjezomer-kijkers
13:10Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Dit zijn de 5 winnaars van de derde kwalificatieronde voor de Gouden Televizier-Ring 2026