TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Inmiddels bevestigt Denise dit zelf ook. Daarbij deelt ze een duidelijke levensles: "Je moet zelf de slingers ophangen en achter je dromen aan gaan."
De keuze voor deze regio is geen toeval. Denise voelt zich al langere tijd verbonden met de Costa Blanca. De verhuizing volgt op een zware tijd voor Denise. In het programma De Hanslers: van de Piste naar de Playa was te zien hoe de spanningen tussen haar en Monique hoog opliepen. Denise belandde zelfs plotseling op straat.
Nu lijkt Denise de draad weer op te pakken. Aan Shownieuws vertelt ze dat ze haar leven opnieuw opbouwt onder de Spaanse zon: "Dan maar zelfstandig en dat lukt me ook aardig goed". Ze verblijft momenteel in een tijdelijk onderkomen, dat ze omschrijft als een "huisje dat prachtig is". Vanuit daar werkt ze stap voor stap toe naar een vaste woonplek.
Hoewel ze zich voorlopig goed voelt op haar huidige plek, is dit nog niet het eindpunt. Denise is actief bezig met het vinden van een definitieve woning in de omgeving van Moraira. Zelf zegt ze het rustig aan te doen en benadrukt ze dat "alles stap voor stap" gaat, maar dat de belangrijkste eerste stap inmiddels is gezet.
Alsof de verhuizing nog niet genoeg verandering met zich meebrengt, lijkt er nóg iets spannends in het verschiet te liggen. Denise verblijft momenteel kort in Nederland, maar verklapt alvast: “Ik ben daarna even weg voor iets leuks wat komend jaar te zien zal zijn”. Wat ze precies bedoelt, houdt ze nog voor zich, maar dat er een nieuw avontuur aankomt, lijkt duidelijk.
Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind