TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dwars door de Lage Landen is enorm populair bij tv-kijkers en dat heeft ervoor gezorgd dat de show eind dit jaar een extra aflevering krijgt.
Dat maakt de VPRO nu bekend.
In het programma wandelt de Vlaamse presentator Arnout Hauben met zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens door ons koude kikkerlandje. Ze komen onderweg allerlei mensen tegen waarmee ze in gesprek gaan. Er ontstaan daardoor op spontane wijze hele leuke, mooie en grappige gesprekken.
Door al die kilometers wandelen is er natuurlijk heel veel beeldmateriaal en lang niet alles haalt de uitzending. Er ligt daarom nog genoeg niet eerder vertoond materiaal op de plank om een extra aflevering mee te maken en die is op 29 december 2024 om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen