TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dwars door de Lage Landen is enorm populair bij tv-kijkers en dat heeft ervoor gezorgd dat de show eind dit jaar een extra aflevering krijgt.
Dat maakt de VPRO nu bekend.
In het programma wandelt de Vlaamse presentator Arnout Hauben met zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens door ons koude kikkerlandje. Ze komen onderweg allerlei mensen tegen waarmee ze in gesprek gaan. Er ontstaan daardoor op spontane wijze hele leuke, mooie en grappige gesprekken.
Door al die kilometers wandelen is er natuurlijk heel veel beeldmateriaal en lang niet alles haalt de uitzending. Er ligt daarom nog genoeg niet eerder vertoond materiaal op de plank om een extra aflevering mee te maken en die is op 29 december 2024 om 20:15 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'