TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dwars door de Lage Landen is enorm populair bij tv-kijkers en dat heeft ervoor gezorgd dat de show eind dit jaar een extra aflevering krijgt.
Dat maakt de VPRO nu bekend.
In het programma wandelt de Vlaamse presentator Arnout Hauben met zijn cameraman Philippe Niclaes en geluidsman Ruben Callens door ons koude kikkerlandje. Ze komen onderweg allerlei mensen tegen waarmee ze in gesprek gaan. Er ontstaan daardoor op spontane wijze hele leuke, mooie en grappige gesprekken.
Door al die kilometers wandelen is er natuurlijk heel veel beeldmateriaal en lang niet alles haalt de uitzending. Er ligt daarom nog genoeg niet eerder vertoond materiaal op de plank om een extra aflevering mee te maken en die is op 29 december 2024 om 20:15 uur te zien op NPO 2.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: dit vond de kijker van Linda de Mols In De Ring
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'