TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De Echte Gooische Moeders komen binnenkort terug. Na de Moederdag special in Parijs maken de dames zich nu op voor een nieuwe buitenlandse trip. De moeders verruilen namelijk het Gooi voor een Italiaanse roadtrip.
De dames moeten hun kroost een tijdje thuis laten want Pauline Wingelaar, Leslie Keijzer, Florine Hofstee en Bo Wilkes zijn inmiddels al afgereisd naar Italië waar de opnames van hun realityserie al zijn gestart. In Echte Gooische Moeders: La Dolce Vita reist het viertal van Milaan via Toscane naar de Amalfi kust.
Bo laat op Instagram weten er veel zin in te hebben. "Mooie herinneringen maken in Italië! Voor een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders mogen wij een prachtige roadtrip maken naar Milaan, Rome en nog veel meer prachtige steden binnen Italië. Zo super super gaaf en gezellig!”
Echte Gooische Moeders: La Dolce Vita is deze zomer te zien op Videoland.
Rechtszaak van Yvonne Coldeweijer tegen Talpa gaat om 'gestopte vergoeding'
14:03Actrice Ortál Vriend weemoedig over laatste opnames Flikken Rotterdam
13:30Merel Westrik geeft uniek afscheidscadeau bij laatste ochtendshow
12:32RTL heeft een nieuwe baas: Peter Lubbers volgt Peter van der Vorst op
10:58De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland