TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De Echte Gooische Moeders komen binnenkort terug. Na de Moederdag special in Parijs maken de dames zich nu op voor een nieuwe buitenlandse trip. De moeders verruilen namelijk het Gooi voor een Italiaanse roadtrip.
De dames moeten hun kroost een tijdje thuis laten want Pauline Wingelaar, Leslie Keijzer, Florine Hofstee en Bo Wilkes zijn inmiddels al afgereisd naar Italië waar de opnames van hun realityserie al zijn gestart. In Echte Gooische Moeders: La Dolce Vita reist het viertal van Milaan via Toscane naar de Amalfi kust.
Bo laat op Instagram weten er veel zin in te hebben. "Mooie herinneringen maken in Italië! Voor een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders mogen wij een prachtige roadtrip maken naar Milaan, Rome en nog veel meer prachtige steden binnen Italië. Zo super super gaaf en gezellig!”
Echte Gooische Moeders: La Dolce Vita is deze zomer te zien op Videoland.
Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima