TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Echte Gooische Moeders-ster Bo Wilkes onthulde dit weekend aan RTL Boulevard dat er een Moederdag-special is gemaakt. Samen met Pauline, Leslie, Florine, Kimberly en hun partners en kinderen reisden ze af naar Disneyland Parijs om daar alvast Moederdag te vieren. Volgens Bo was het voor de kinderen 'een waanzinnige droom'.
De moeders waren razend enthousiast over dit avontuur, maar hun kinderen mochten eerder nog van niets weten. Bo vond het enorm moeilijk om haar mond te houden. "Ik had me al bijna versproken." Als we de realityster mogen geloven wordt het hele spektakel 'over de top'.
Het tripje heeft afgelopen weekend plaatsgevonden, dus de opnames zitten er al op. Vanaf 8 mei is Echte Gooische Moederdag te zien op Videoland.
Partnerbijdrage
Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken
20:26Opnames realityserie Wolter Kroes starten binnenkort
16:22Hassan Slaby keert terug in GTST