TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Echte Gooische Moeders-ster Bo Wilkes onthulde dit weekend aan RTL Boulevard dat er een Moederdag-special is gemaakt. Samen met Pauline, Leslie, Florine, Kimberly en hun partners en kinderen reisden ze af naar Disneyland Parijs om daar alvast Moederdag te vieren. Volgens Bo was het voor de kinderen 'een waanzinnige droom'.
De moeders waren razend enthousiast over dit avontuur, maar hun kinderen mochten eerder nog van niets weten. Bo vond het enorm moeilijk om haar mond te houden. "Ik had me al bijna versproken." Als we de realityster mogen geloven wordt het hele spektakel 'over de top'.
Het tripje heeft afgelopen weekend plaatsgevonden, dus de opnames zitten er al op. Vanaf 8 mei is Echte Gooische Moederdag te zien op Videoland.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels