TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Echte Gooische Moeders-ster Bo Wilkes onthulde dit weekend aan RTL Boulevard dat er een Moederdag-special is gemaakt. Samen met Pauline, Leslie, Florine, Kimberly en hun partners en kinderen reisden ze af naar Disneyland Parijs om daar alvast Moederdag te vieren. Volgens Bo was het voor de kinderen 'een waanzinnige droom'.
De moeders waren razend enthousiast over dit avontuur, maar hun kinderen mochten eerder nog van niets weten. Bo vond het enorm moeilijk om haar mond te houden. "Ik had me al bijna versproken." Als we de realityster mogen geloven wordt het hele spektakel 'over de top'.
Het tripje heeft afgelopen weekend plaatsgevonden, dus de opnames zitten er al op. Vanaf 8 mei is Echte Gooische Moederdag te zien op Videoland.
Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend
10:00Dionne Stax over het jubileumseizoen van Van Onschatbare Waarde: 'Nog iets leuks in petto'