TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Echte Gooische Moeders-ster Bo Wilkes onthulde dit weekend aan RTL Boulevard dat er een Moederdag-special is gemaakt. Samen met Pauline, Leslie, Florine, Kimberly en hun partners en kinderen reisden ze af naar Disneyland Parijs om daar alvast Moederdag te vieren. Volgens Bo was het voor de kinderen 'een waanzinnige droom'.
De moeders waren razend enthousiast over dit avontuur, maar hun kinderen mochten eerder nog van niets weten. Bo vond het enorm moeilijk om haar mond te houden. "Ik had me al bijna versproken." Als we de realityster mogen geloven wordt het hele spektakel 'over de top'.
Het tripje heeft afgelopen weekend plaatsgevonden, dus de opnames zitten er al op. Vanaf 8 mei is Echte Gooische Moederdag te zien op Videoland.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'