TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Echte Gooische Moeders-ster Bo Wilkes onthulde dit weekend aan RTL Boulevard dat er een Moederdag-special is gemaakt. Samen met Pauline, Leslie, Florine, Kimberly en hun partners en kinderen reisden ze af naar Disneyland Parijs om daar alvast Moederdag te vieren. Volgens Bo was het voor de kinderen 'een waanzinnige droom'.
De moeders waren razend enthousiast over dit avontuur, maar hun kinderen mochten eerder nog van niets weten. Bo vond het enorm moeilijk om haar mond te houden. "Ik had me al bijna versproken." Als we de realityster mogen geloven wordt het hele spektakel 'over de top'.
Het tripje heeft afgelopen weekend plaatsgevonden, dus de opnames zitten er al op. Vanaf 8 mei is Echte Gooische Moederdag te zien op Videoland.
Kirsten kijkt met gemengde gevoelens terug op MAFS-avontuur: 'Herkende mijn eigen stralende zelf niet'
22:00Danique uit MAFS reageert op alle reacties over haar en Luigi: 'Sorry Nederland'
22:00Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon