TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Deze week ontdekte de redactie van LoveReality al dat Els zich aangemeld had op social media.
En wat anders kon ze zeggen over al haar nieuwe connecties dan: "Jullie zijn niet leuk… jullie zijn heel leuk", verwijzend naar haar bekende woorden over Robert Jan. Ze heeft het er maar druk mee. "Van alle leuke en lieve berichtjes. Ik meld het nog maar een keer, ik probeer echt iedereen te beantwoorden. Maar het kan even duren. Hoop op jullie begrip."
Maar dat is niet de belangrijkste boodschap op haar pagina. Ze heeft namelijk een verzoek voor de vooruitkijkers: "Zouden de Videoland vooruitkijkers alsjeblieft rekening willen houden met de televisiekijkers bij het plaatsen van een bericht? Dank jullie wel!!" Via Videoland kun je een hele week vooruitkijken en daardoor kunnen kijkers al dingen verklappen die de tv-kijker nog niet gezien heeft.
Patrick Martens is groot fan van Els. Benieuwd waarom? Dat zie je in de onderstaande video waarin hij samen met Eline de Ruig terugblikt op alle gebeurtenissen van B&B Vol Liefde 2024.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy