TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Wij kunnen in ieder geval bijna niet meer wachten!
Het tiende seizoen van Married at First Sight staat op het punt van beginnen. De grote vraag is: slagen de makers er dit jaar wél in om de perfecte matches te vormen? Het antwoord daarop blijft nog even geheim, maar één ding is zeker: de experts hebben opnieuw alles op alles gezet om succesvolle koppels samen te stellen. "Wij hebben dit jaar erg goed gekeken van: wat past vooral niet? Wat vind je niet aantrekkelijk", aldus relatiedeskundige Anne Campagne tegenover RTL Boulevard.
Eveline Stallaart sluit zich daarbij aan. "Dat is echt een nieuw onderdeel, dat we veel meer naar de looks hebben gekeken. Dat bedoel ik meer in de zin van: attractiviteit en ligt iemand in dezelfde league qua uiterlijk, maar ook wat wil iemand echt niet qua looks?"
Door deze tactiek zijn ze er in ieder geval in geslaagd om veertien mensen te koppelen, wat het totaal brengt op zeven koppels. "Mijn tipje van de sluier van dit seizoen is: bizar. Dan mag jij kiezen of dat positief of negatief is", vertelt de seksuologe vervolgens met een glimlach. Maar ja, bizar leuk, bizar idioot of gewoon bizar romantisch? We zullen het moeten afwachten!
Married at First Sight is vanaf dinsdag 8 april iedere dinsdag, woensdag en donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL 4. Terug- en vooruitkijken is mogelijk bij Videoland.
Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien
09:50Plottwist in nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken: niet alleen stellen en singles mogen meedoen
09:03Dit programma vervangt Dit Weet Jij Niet?! op SBS6
07:47De TV van gisteren: Eva-kijkers onder de indruk van optreden Mart Hoogkamer
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 oktober 2026