TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
René en Sandra Bogaart en hun zes kinderen werden gevolgd in het vierde seizoen van het EO-programma Waar Doen Ze Het Van?. In dat tv-programma konden kijkers zien hoe zij hun royale maandinkomen besteden. Het stel runt een succesvolle horecaorganisatie, die bestaat uit maar liefst 15 locaties. Het koppel heeft hiermee een behoorlijk vermogen opgebouwd. De succesvolle horecafamilie krijgt nu een eigen realityserie.
Dat nieuws kwam van zanger Tino Martin, die goed bevriend is met de familie. De Bogaartjes waren aan het draaien met de zanger voor hun realityserie. ''Weet je wat ik leuk vind om te vertellen. Ik heb mijn vriend bij me, René Bogaart, en die zijn op dit moment aan het draaien voor een reallifesoap op SBS'', vertelt Tino voor de camera's van Shownieuws. ''En die komt in het najaar op tv.''
''Dat weet nog niemand he'', voegt René Bogaart toe. ''We worden gevolgd omdat wij een hele leuke familie hebben. Wij werken in de horeca, dus we hebben heel veel horecabedrijven. En dan met zes kinderen en heel veel dieren. Dat kunnen mensen allemaal kijken vanaf het eind van het jaar. En dan elke week'', verklapt René. ''Daar zijn we hartstikke blij mee. We zijn nu vol aan het filmen en er gebeurt heel veel.''
Bekijk hieronder het interview van Shownieuws.
De naam en startdatum van de reallifesoap worden later bekendgemaakt.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip