TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Geraldine Kemper en Eddy Zoëy zijn op dit moment druk bezig met de opnames van een splinternieuw seizoen Five Days Inside.
Dat laat Geraldine weten via Instagram.
De presentator plaatst een reeks foto's van zichzelf die tijdens de opnames van de documentaireserie zijn gemaakt. "Deze week zit erop. Volgende week gaat Eddy Zoëy weer op pad. We zijn lekker bezig."
Welke instellingen en andere bijzondere plekken er tijdens de nieuwe reeks worden bezocht is nog niet bekend, maar Geraldine weet één ding zeker. "Het gaat een mooi seizoen worden."
Ook verklapt ze alvast dat we in september het nieuwe seizoen kunnen bewonderen bij RTL 5 en Videoland. Een precieze datum volgt later.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf