TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De zanger en realitysoapster bevestigt het 'hartstikke leuke nieuws' in een video op Instagram, maanden na de eerste reeks.
"Er komt een nieuw seizoen Only Joling", aldus Geer, die benadrukt dat er op zowel RTL 4 als Videoland hartstikke veel mensen naar zijn realityserie hebben gekeken. "Echt miljoenen kijkers, ik wist niet wat er gebeurde. Supertrots, ik ben heel erg blij en we gaan er weer wat moois van maken met nieuwe dingen en nieuwe fragmenten."
Of dat tweede seizoen waar nu eindelijk groen licht voor is net zo goed gaat scoren als het eerste? "Ik hoop dat de fans en kijkers net zo trouw zijn als deze hond, want dan komt het volgens mij helemaal goed", verwijst Gerard naar Buddy, de labradoodle van zijn manager Wino die naast hem zit.
Voor de camera van RTL Boulevard legt Gerard uit waarom hij toch wel even zo twijfelde over een vervolg van zijn realityserie. "We dachten eigenlijk: moeten we het wel doen, omdat ik al zo veel op teelvisie ben." Hij somt op: Te land, ter zee en in de lucht, Oh, wat een jaar!, The Masked Singer... "Het wordt wel erg veel, met de optredens en de dingen die nog gaan komen. Maar we dachten ja, het is ook eigenlijk wel weer te leuk. Dus we zijn [sinds] vandaag volop aan het draaien."
Only Joling was direct een regelrechte hit. De eerste aflevering trok al ruim 1,1 miljoen kijkers. Die smulden van de ongefilterde blik achter de schermen bij Geer, tot en met zijn veelbesproken facelift en 65e verjaardag aan toe.
Wanneer het nieuwe seizoen van Only Joling te zien is, is nog niet bekend.
Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4
08:37De TV van gisteren: Bureau Groningen begint volgens kijkers veel te heftig