TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Ze zal de kerstdagen zeker niet alleen doorbrengen.
Boerin Hilda was begin dit jaar niet te zien in de tv-variant van Boer Zoekt Vrouw, maar kijkers van de online webserie werden niet teleurgesteld door haar liefdesavontuur. De boerin uit Terschelling bleek al snel meer dan een goede klik te hebben met brievenschrijver Tjitse. En dat is gebleken: het stel is nog altijd samen en begonnen aan een volgende stap: sinds drie weken wonen ze samen, zo vertelt Hilda vandaag aan de website van Boer zoekt Vrouw.
Naast dat dit natuurlijk hartstikke leuk is, is het in het geval van Tjitse en Hilda ook praktisch handig: ze waren namelijk allebei het pendelen tussen Leeuwarden en Terschelling helemaal zat. "Het kostte gewoon te veel energie, het was te veel geregeld met zijn werk en elke keer zo'n bootreis is ook niet gratis” vertelt Hilda nu openhartig. “Dus we waren er allebei al snel over uit dat Tjitse bij mij zou intrekken.”
Hij moet op zijn beurt nog wel even wennen aan het eiland, maar het gaat de goede kant op. “Het voelt meteen heel goed, we ergeren ons helemaal niet aan elkaar; alsof het zo moest zijn. Het is heerlijk om elke ochtend samen wakker te worden”, vervolgt ze. “We vinden het daarnaast heerlijk om de auto te pakken en naar het strand te rijden. Lekker uitwaaien, wandelen met de hond en daarna een bakje koffiedrinken bij een strandpaviljoen. En samen is het allemaal nog veel leuker!”
Het lijkt dus nu op ‘huisje, boompje, beestje’, maar hun stulpje is nog niet helemaal klaar. De twee wonen nu in het appartement van Hilda, maar volgend jaar is de bedoeling dat zij in de boerderij van haar ouders gaan wonen. "Mijn ouders trekken dan hopelijk in een tweede woning op het erf. Er staan nu al heel veel spullen van hem op de boerderij. Hij zei dat hij niet veel spullen had, maar ik heb toch twee paardentrailers bij hem opgehaald”, lacht Hilda. “Ook zijn kraan en aanhanger heeft hij meeverhuisd.”
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'