TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Martijn Krabbé doet via Twitter alvast een bijzondere onthulling.
Lees ook: Caroline Tensen aan de slag voor nieuw huizenprogramma
In het huizenprogramma Kopen Zonder Kijken vliegt het geld in de meeste afleveringen over de (figuurlijke) toonbank. Een extra verbouwing? Doe nog maar even een ton erbij. En als bouwdeskundige Bob Sikkes iets in zijn hoofd haalt, schroomt hij niet om nog extra budget te vragen aan de kandidaten. Binnenkort moet hij daar echter extra waakzaam op zijn, want er gaat mogelijk het een en ander veranderen.
Een deelnemer vroeg namelijk onlangs of er geen mogelijkheid bestond om een reeks te maken met kandidaten die minder te besteden hebben. "Wanneer gaan Kopen Zonder Kijken & Voor Hetzelfde Geld van RTL eindelijk eens mensen (ook singles) helpen met een krap budget en/of weinig kamers voor hun gezin? Zij die echt hulp nodig hebben", aldus de kijker. Voor Martijn Krabbé klinkt dit als muziek in zijn oren. "Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it."
Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it!! — Martijn Krabbé (@krabbetv) June 27, 2022
Goed nieuws dus voor alle potentiële kandidaten. Opgeven voor het zesde 'reguliere' seizoen is ook nog mogelijk.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4
08:46Terugkijken: de geweldige invalbeurt (en goal) van Romelu Lukaku tijdens België - Egypte (WK Voetbal 2026)
07:56De TV van gisteren: Kijkers lovend over De Slimste Mens België
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, The Lost World: Jurassic Park