TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Martijn Krabbé doet via Twitter alvast een bijzondere onthulling.
Lees ook: Caroline Tensen aan de slag voor nieuw huizenprogramma
In het huizenprogramma Kopen Zonder Kijken vliegt het geld in de meeste afleveringen over de (figuurlijke) toonbank. Een extra verbouwing? Doe nog maar even een ton erbij. En als bouwdeskundige Bob Sikkes iets in zijn hoofd haalt, schroomt hij niet om nog extra budget te vragen aan de kandidaten. Binnenkort moet hij daar echter extra waakzaam op zijn, want er gaat mogelijk het een en ander veranderen.
Een deelnemer vroeg namelijk onlangs of er geen mogelijkheid bestond om een reeks te maken met kandidaten die minder te besteden hebben. "Wanneer gaan Kopen Zonder Kijken & Voor Hetzelfde Geld van RTL eindelijk eens mensen (ook singles) helpen met een krap budget en/of weinig kamers voor hun gezin? Zij die echt hulp nodig hebben", aldus de kijker. Voor Martijn Krabbé klinkt dit als muziek in zijn oren. "Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it."
Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it!! — Martijn Krabbé (@krabbetv) June 27, 2022
Goed nieuws dus voor alle potentiële kandidaten. Opgeven voor het zesde 'reguliere' seizoen is ook nog mogelijk.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer