TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Martijn Krabbé doet via Twitter alvast een bijzondere onthulling.
Lees ook: Caroline Tensen aan de slag voor nieuw huizenprogramma
In het huizenprogramma Kopen Zonder Kijken vliegt het geld in de meeste afleveringen over de (figuurlijke) toonbank. Een extra verbouwing? Doe nog maar even een ton erbij. En als bouwdeskundige Bob Sikkes iets in zijn hoofd haalt, schroomt hij niet om nog extra budget te vragen aan de kandidaten. Binnenkort moet hij daar echter extra waakzaam op zijn, want er gaat mogelijk het een en ander veranderen.
Een deelnemer vroeg namelijk onlangs of er geen mogelijkheid bestond om een reeks te maken met kandidaten die minder te besteden hebben. "Wanneer gaan Kopen Zonder Kijken & Voor Hetzelfde Geld van RTL eindelijk eens mensen (ook singles) helpen met een krap budget en/of weinig kamers voor hun gezin? Zij die echt hulp nodig hebben", aldus de kijker. Voor Martijn Krabbé klinkt dit als muziek in zijn oren. "Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it."
Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it!! — Martijn Krabbé (@krabbetv) June 27, 2022
Goed nieuws dus voor alle potentiële kandidaten. Opgeven voor het zesde 'reguliere' seizoen is ook nog mogelijk.
Video: Dit kan je allemaal verwachten in het nieuwe programma I’ve Got the Music in Me
06:47Vanavond op TV: Klinkt als een sekte, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, Apollo 13
17:38Geen nieuw seizoen voor St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant
16:06Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek