TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Martijn Krabbé doet via Twitter alvast een bijzondere onthulling.
Lees ook: Caroline Tensen aan de slag voor nieuw huizenprogramma
In het huizenprogramma Kopen Zonder Kijken vliegt het geld in de meeste afleveringen over de (figuurlijke) toonbank. Een extra verbouwing? Doe nog maar even een ton erbij. En als bouwdeskundige Bob Sikkes iets in zijn hoofd haalt, schroomt hij niet om nog extra budget te vragen aan de kandidaten. Binnenkort moet hij daar echter extra waakzaam op zijn, want er gaat mogelijk het een en ander veranderen.
Een deelnemer vroeg namelijk onlangs of er geen mogelijkheid bestond om een reeks te maken met kandidaten die minder te besteden hebben. "Wanneer gaan Kopen Zonder Kijken & Voor Hetzelfde Geld van RTL eindelijk eens mensen (ook singles) helpen met een krap budget en/of weinig kamers voor hun gezin? Zij die echt hulp nodig hebben", aldus de kijker. Voor Martijn Krabbé klinkt dit als muziek in zijn oren. "Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it."
Het is leuk dat je dat zegt. We zijn bezig om uit te zoeken of we dat in serie 7 kunnen doen. Working on it!! — Martijn Krabbé (@krabbetv) June 27, 2022
Goed nieuws dus voor alle potentiële kandidaten. Opgeven voor het zesde 'reguliere' seizoen is ook nog mogelijk.
Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken
09:35B&B Vol Liefde-Fred kan eetgewoontes Ellen niet aan: 'Autistisch'
08:40Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'
08:04De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba