TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat nieuws deelt moeder Thaila via het Instagram-account van de familie.
"Het was een heel mooi weekend van feest, plezier en lekker eten", schrijft ze. "Wij zijn zo trots op Yoriën en Soraya. Ze zijn zo’n mooi en lief stel. Soraya zit al in ons hart. En ze hoort bij ons net zoals haar familie."
Om wat vragen te voorkomen, licht Thaila toe dat haar zoon getrouwd is met een moslima en dat haar zoon zelf ook is bekeerd tot de islam. Eerder kreeg ze daar ook al vragen over. "Hoe het voor ons als ouders is. Ons maakt het ook echt niet uit. Wij houden van onze kinderen en het gaat om hun geluk." Ze schrijft dat haar zoon al lief was, maar dat het geloof hem ook sterker heeft gemaakt. "Lieve Soraya welkom in onze familie en in onze harten", voegt ze eraan toe.
In de nieuwe reeks moeten we het helaas zonder de familie Buddenbruck doen. Die nieuwe afleveringen zijn te zien vanaf 19 augustus op NPO 1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene