TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat nieuws deelt moeder Thaila via het Instagram-account van de familie.
"Het was een heel mooi weekend van feest, plezier en lekker eten", schrijft ze. "Wij zijn zo trots op Yoriën en Soraya. Ze zijn zo’n mooi en lief stel. Soraya zit al in ons hart. En ze hoort bij ons net zoals haar familie."
Om wat vragen te voorkomen, licht Thaila toe dat haar zoon getrouwd is met een moslima en dat haar zoon zelf ook is bekeerd tot de islam. Eerder kreeg ze daar ook al vragen over. "Hoe het voor ons als ouders is. Ons maakt het ook echt niet uit. Wij houden van onze kinderen en het gaat om hun geluk." Ze schrijft dat haar zoon al lief was, maar dat het geloof hem ook sterker heeft gemaakt. "Lieve Soraya welkom in onze familie en in onze harten", voegt ze eraan toe.
In de nieuwe reeks moeten we het helaas zonder de familie Buddenbruck doen. Die nieuwe afleveringen zijn te zien vanaf 19 augustus op NPO 1.
De TV van gisteren: Aflevering Het Verhaal van Nederland maakt diepe indruk op kijkers
06:00Dood Spoor met Elise Schaap stream je nu bij SkyShowtime
21:42Marco Borsato zingt in Italië: 'Weet niet of ik het nog kan' (video)
18:01Op deze dag is de zomercliff van Goede Tijden, Slechte Tijden te zien
16:15MAFS-kijkers gaan los op Sandra na weigeren huwelijk met Rob