TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat nieuws deelt moeder Thaila via het Instagram-account van de familie.
"Het was een heel mooi weekend van feest, plezier en lekker eten", schrijft ze. "Wij zijn zo trots op Yoriën en Soraya. Ze zijn zo’n mooi en lief stel. Soraya zit al in ons hart. En ze hoort bij ons net zoals haar familie."
Om wat vragen te voorkomen, licht Thaila toe dat haar zoon getrouwd is met een moslima en dat haar zoon zelf ook is bekeerd tot de islam. Eerder kreeg ze daar ook al vragen over. "Hoe het voor ons als ouders is. Ons maakt het ook echt niet uit. Wij houden van onze kinderen en het gaat om hun geluk." Ze schrijft dat haar zoon al lief was, maar dat het geloof hem ook sterker heeft gemaakt. "Lieve Soraya welkom in onze familie en in onze harten", voegt ze eraan toe.
In de nieuwe reeks moeten we het helaas zonder de familie Buddenbruck doen. Die nieuwe afleveringen zijn te zien vanaf 19 augustus op NPO 1.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie