TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Zal ze dan toch niet met Jan zijn geëindigd? We houden ons hart vast!
Laten we eerlijk zijn: als er één koppel in dit seizoen van B&B Vol Liefde twijfels opriep, waren het Iris en Jan wel. Tijdens de opnames vlogen de vonken er nu niet bepaald vanaf, en Iris ging zelfs zo ver om Jan te omschrijven als haar 'broer'.
Toch werden de twee recentelijk samen gespot in Brielle en Scheveningen, wat speculaties opriep dat ze misschien toch de liefde bij elkaar hebben gevonden. Maar aan die geruchten maakt Iris – een dag voor de reünie-uitzending – nu zelf een einde. Ze verklaart dat de ontmoeting met Jan puur was om "even gezellig bij te praten na de reünie. Dat wilden we doen voordat ik weer in mijn eentje naar Griekenland zou vertrekken", aldus de B&B-houdster in De Telegraaf.
Daarmee is haar verhaal echter niet uit. Hoewel Iris officieel natuurlijk niets mag zeggen over de afloop van het programma, hint ze nog wel op een bepaalde wending. "De reünieuitzending wordt heel spannend", gaat ze namelijk nog even door. "Ik zal iedereen verrassen."
De reünieaflevering van B&B Vol Liefde is op donderdag 12 september vanaf 20:30 uur te zien op RTL4. Videoland-kijkers kunnen woensdagavond vanaf 22:00 uur terecht.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1