TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
"Hoe makkelijk en snel een sprookje kan veranderen in een nachtmerrie", schrijft de Love Island-ster in zijn Instagram Stories. In een live video vertelt hij zijn volgers vervolgens wat er misging. "Toen we nog in Tenerife waren was alles goed, maar zodra we terug thuis waren was alles anders. Ik zag het niet aankomen."
Jonna legt uit dat de beelden van hem in Casa Amor de boosdoener zijn geweest. "De beelden in Casa Amor vond ze niet leuk", aldus de Islander. "Ze is bang geworden dat ik haar zou kwetsen. Ik wou haar nog de tijd en ruimte geven die ze nodig had, maar deze ochtend heeft ze de knoop doorgehakt."
Jonna, die in het Portugees nog zijn excuses maakte aan Nycoles ouders omdat hij tijdens een spel een andere dame kuste, is de klap nog niet te boven. Als het aan hem ligt, is de koek nog niet op met Nycole. "Mijn gevoelens voor Nycole zijn nog niet weg. Ik zag echt een powerkoppel in ons. Maar of het nog goed komt? Dat hangt van haar af. Maar ik ben geen hond of een jojo."
Nycole en Jonna zijn derde geworden van Love Island 2023. Garbi en Junar werden tweede en Kimmy en Kengi verlieten met de prijzenpot de villa op Gran Canaria. We spraken de winnaars, de prins en prinses van de villa, over hoe het nu met hen gaat en wat ze met het verdiende geld gaan doen.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'