TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
"Hoe makkelijk en snel een sprookje kan veranderen in een nachtmerrie", schrijft de Love Island-ster in zijn Instagram Stories. In een live video vertelt hij zijn volgers vervolgens wat er misging. "Toen we nog in Tenerife waren was alles goed, maar zodra we terug thuis waren was alles anders. Ik zag het niet aankomen."
Jonna legt uit dat de beelden van hem in Casa Amor de boosdoener zijn geweest. "De beelden in Casa Amor vond ze niet leuk", aldus de Islander. "Ze is bang geworden dat ik haar zou kwetsen. Ik wou haar nog de tijd en ruimte geven die ze nodig had, maar deze ochtend heeft ze de knoop doorgehakt."
Jonna, die in het Portugees nog zijn excuses maakte aan Nycoles ouders omdat hij tijdens een spel een andere dame kuste, is de klap nog niet te boven. Als het aan hem ligt, is de koek nog niet op met Nycole. "Mijn gevoelens voor Nycole zijn nog niet weg. Ik zag echt een powerkoppel in ons. Maar of het nog goed komt? Dat hangt van haar af. Maar ik ben geen hond of een jojo."
Nycole en Jonna zijn derde geworden van Love Island 2023. Garbi en Junar werden tweede en Kimmy en Kengi verlieten met de prijzenpot de villa op Gran Canaria. We spraken de winnaars, de prins en prinses van de villa, over hoe het nu met hen gaat en wat ze met het verdiende geld gaan doen.
Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'