TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat laat RTL zojuist weten.
Lees ook: Maria Tailor over haar deelname aan Special Forces VIPS: 'Enorme uitdaging'
In het aankomende seizoen van Special Forces VIPS reizen wederom twaalf bekende gezichten af naar het prachtige en vooral bloedhete Marokko. Dit doen ze - waarschijnlijk jammer genoeg - niet voor een leuke strandvakantie, maar om zichzelf uit te dagen. Ze ondergaan hier een keiharde militaire training onder leiding van stafleden Erik Wegewijs, Bas Kramer, Mitchell Ossebaar en Nikkie Koppedraaijer. En één ding is daarbij duidelijk: niet iedereen zal de eindstreep halen.
Sinds vorige week weten we al dat Maria Tailor van The Real Housewives of Amsterdam één van de deelnemers is, maar zij is echt niet alleen. Ook influencer Demi de Boer, acteur Thijs Boermans, voormalig olympisch judoka Edith Bosch en model en fotograaf Kim Feenstra gaan de uitdaging aan. Dit doen ze net als mediapersoonlijkheid Olcay Gulsen, ondernemer en auteur Merlijn Kamerling, boer Ayoub Louihrani, TV-kok London Loy, muzikant Bizzey, realityster Harrie Snijders en ex-voetballer Demy de Zeeuw.
Special Forces VIPS is vanaf zondag 28 januari wekelijks te zien bij Videoland. Op die eerste zondag verschijnen er direct twee afleveringen. Liever lineair kijken? RTL zendt (enkel) de allereerste aflevering op zondag 28 januari vanaf 22:20 uur uit op RTL4.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Sandra uit Married at First Sight 2026 wist van tevoren al wie haar match was: 'Ben gaan googelen'
13:24Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato