TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat laat RTL zojuist weten.
Lees ook: Maria Tailor over haar deelname aan Special Forces VIPS: 'Enorme uitdaging'
In het aankomende seizoen van Special Forces VIPS reizen wederom twaalf bekende gezichten af naar het prachtige en vooral bloedhete Marokko. Dit doen ze - waarschijnlijk jammer genoeg - niet voor een leuke strandvakantie, maar om zichzelf uit te dagen. Ze ondergaan hier een keiharde militaire training onder leiding van stafleden Erik Wegewijs, Bas Kramer, Mitchell Ossebaar en Nikkie Koppedraaijer. En één ding is daarbij duidelijk: niet iedereen zal de eindstreep halen.
Sinds vorige week weten we al dat Maria Tailor van The Real Housewives of Amsterdam één van de deelnemers is, maar zij is echt niet alleen. Ook influencer Demi de Boer, acteur Thijs Boermans, voormalig olympisch judoka Edith Bosch en model en fotograaf Kim Feenstra gaan de uitdaging aan. Dit doen ze net als mediapersoonlijkheid Olcay Gulsen, ondernemer en auteur Merlijn Kamerling, boer Ayoub Louihrani, TV-kok London Loy, muzikant Bizzey, realityster Harrie Snijders en ex-voetballer Demy de Zeeuw.
Special Forces VIPS is vanaf zondag 28 januari wekelijks te zien bij Videoland. Op die eerste zondag verschijnen er direct twee afleveringen. Liever lineair kijken? RTL zendt (enkel) de allereerste aflevering op zondag 28 januari vanaf 22:20 uur uit op RTL4.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers