TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat laat RTL zojuist weten.
Lees ook: Maria Tailor over haar deelname aan Special Forces VIPS: 'Enorme uitdaging'
In het aankomende seizoen van Special Forces VIPS reizen wederom twaalf bekende gezichten af naar het prachtige en vooral bloedhete Marokko. Dit doen ze - waarschijnlijk jammer genoeg - niet voor een leuke strandvakantie, maar om zichzelf uit te dagen. Ze ondergaan hier een keiharde militaire training onder leiding van stafleden Erik Wegewijs, Bas Kramer, Mitchell Ossebaar en Nikkie Koppedraaijer. En één ding is daarbij duidelijk: niet iedereen zal de eindstreep halen.
Sinds vorige week weten we al dat Maria Tailor van The Real Housewives of Amsterdam één van de deelnemers is, maar zij is echt niet alleen. Ook influencer Demi de Boer, acteur Thijs Boermans, voormalig olympisch judoka Edith Bosch en model en fotograaf Kim Feenstra gaan de uitdaging aan. Dit doen ze net als mediapersoonlijkheid Olcay Gulsen, ondernemer en auteur Merlijn Kamerling, boer Ayoub Louihrani, TV-kok London Loy, muzikant Bizzey, realityster Harrie Snijders en ex-voetballer Demy de Zeeuw.
Special Forces VIPS is vanaf zondag 28 januari wekelijks te zien bij Videoland. Op die eerste zondag verschijnen er direct twee afleveringen. Liever lineair kijken? RTL zendt (enkel) de allereerste aflevering op zondag 28 januari vanaf 22:20 uur uit op RTL4.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'