TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Kijkers van Echte Gooische Moeders zitten met een vraag: waar is Kimberly gebleven? Ze was niet te zien in de Moederdag-special van de realityserie en ze is ook niet te zien op de castfoto van het komende seizoen. Kimberly komt zelf met het verlossende antwoord.
Kimberly werd in 2008 samen met Pauline, Bo, Leslie en Florine bekend door de realityserie Echte Gooische Meisjes, waarin de levens van tieners uit Het Gooi werden gevolgd. Twee jaar geleden besloot Videoland om de serie nieuw leven in te blazen met de spin-off Echte Gooische Moeders, om te kijken hoe het na al die jaren ging met de veelbesproken dames. En met succes, want er is een derde seizoen aangekondigd. Deze keer alleen zonder Kimberly... maar waarom?
Gelukkig heeft het een onschuldige reden: Kimberly heeft het simpelweg te druk. "Voorlopig trek ik mij even terug uit Echte Gooische Moeders. Niks aan de hand, maar mijn prioriteiten liggen momenteel ergens anders en om dit met elkaar te combineren was voor mij niet echt een optie", laat ze via Instagram weten.
Lees ook: Echte Gooische Moeder-Florine zwanger van tweede kindje
Kimberly is in het dagelijks leven schoonheidsspecialiste en heeft haar eigen salon waar ze de komende tijd dus haar focus op gaat leggen. Een terugkeer in de realityserie is niet helemaal uitgesloten. "Wellicht zien jullie mij op een ander moment terug."
Echte Gooische Moeders: La Dolce Vita is vanaf 24 juli wekelijks te zien bij Videoland.
Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026
08:07De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland