TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Eva Hermans-Kroot die we vooral kennen door haar deelname aan Over Mijn Lijk overleed afgelopen november op 26-jarige leeftijd aan de gevolgen van longkanker. De dag voor haar overlijden sprak Tim Hofman nog met haar. Dit gesprek is gefilmd en is binnenkort te zien op tv.
Dat meldt Veronica Superguide.
De makers van Over Mijn Lijk brachten de laatste ontmoeting tussen Tim en Eva in beeld. In Het Afscheid van Eva is te zien hoe haar gezondheid in rap tempo verslechterde terwijl ze nog maar wat graag wilde leven. Samen met de presentator blikt Eva in deze special met een lach en een traan terug op haar leven. Een paar weken na haar overlijden sprak Tim daarnaast nog met haar man Matthijs en zus Anne om haar te herdenken in het gedenkbos. Ook dit is te zien in de uitzending.
Het Afscheid van Eva is op zondag 9 februari 2025 om 20:20 uur te zien bij BNNVARA op NPO 3.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
De TV van gisteren: Kijkers missen sfeer in De Avondetappe vanuit Huizen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Samaritan
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
11:46Ewout Genemans onthult startdatum van nieuw seizoen Ewout: