TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat heeft Cathalijne bevestigd op haar Instagram Stories.
''Er komen de laatste tijd steeds meer berichten binnen met dezelfde vraag, maar Laura en ik zijn ondertussen al een poosje uit elkaar”, schrijft Cathalijne in haar Instagram Stories. ''We hebben samen een mooi MAFS avontuur beleefd, waar ik fijn op terugkijk.”
Laura en Cathalijne werden aan elkaar gekoppeld in het achtste seizoen van Married at First Sight. De romantische klik was er zeker niet meteen, maar de twee konden het steeds beter met elkaar vinden. De vonk sloeg uiteindelijk over, waardoor ze één van de vier succesvolle koppels van dat seizoen werden.
Naast Laura en Cathalijne waren in de laatste aflevering ook Richelle en Maarten, Patricia en Stephan en Loes en Wichian bij elkaar. De matches bleken uiteindelijk toch niet zo'n succes te zijn, want al deze koppels zijn inmiddels uit elkaar.
Video: Casper en Kristie bekvechten erop los in De Bondgenoten: ‘Vies wijf’
11:00Wanneer is B&B Vol Liefde in 2026 op televisie te zien?
10:24BNNVARA onthult ‘dubbelleven’ van Marijn Kuipers in nieuwe documentaire
10:00Jan-Willem Roodbeen heeft zin in Jan-Willem Ruimt op!: 'Hier komen alle dingen uit mijn radiocarrière samen'
09:26Flikken Maastricht-finale beantwoordt dé vraag waar fans op wachten