TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Dat heeft Cathalijne bevestigd op haar Instagram Stories.
''Er komen de laatste tijd steeds meer berichten binnen met dezelfde vraag, maar Laura en ik zijn ondertussen al een poosje uit elkaar”, schrijft Cathalijne in haar Instagram Stories. ''We hebben samen een mooi MAFS avontuur beleefd, waar ik fijn op terugkijk.”
Laura en Cathalijne werden aan elkaar gekoppeld in het achtste seizoen van Married at First Sight. De romantische klik was er zeker niet meteen, maar de twee konden het steeds beter met elkaar vinden. De vonk sloeg uiteindelijk over, waardoor ze één van de vier succesvolle koppels van dat seizoen werden.
Naast Laura en Cathalijne waren in de laatste aflevering ook Richelle en Maarten, Patricia en Stephan en Loes en Wichian bij elkaar. De matches bleken uiteindelijk toch niet zo'n succes te zijn, want al deze koppels zijn inmiddels uit elkaar.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?