TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Als Aran Bade de zogenoemde glamourgirl van dit seizoen B&B Vol Liefde in RTL Boulevard naar de halsband om Eduardo's nek vraagt, doet Marian een droevig verhaal uit de doeken.
"Hij heeft zijn hond af moeten geven. En die hond was zijn alles", vertelt de 68-jarige B&B-uitbaatster. "Die waren onafscheidelijk. Uit respect had-ie die band om." Zeker een maand en toevallig dus ook tijdens de opnames van B&B Vol Liefde, legt Marian uit.
Olof, de eerste potentiële liefdespartner die de Portugese villa van Marian betrad, gaf in de eerste aflevering al aan Eduardo maar een 'stoorzender' te vinden. Wat moet-ie toch van Marian en zijn de twee nooit meer dan slechts vrienden geweest? Daar kan Marian glashelder over zijn: er speelt niets meer dan vriendschap tussen haar en de surfinstructeur, met wie ze onder meer geniet van dagjes strand. "Verder hebben wij echt geen relatie of zo, absoluut niet. Wij zijn echt alleen maar vrienden." Ze maakt wel duidelijk dat Eduardo single is en heel graag 'een leuk jong meisje' wil.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'