TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Maxime en Leroy gaan met het gezin op hetzelfde terrein wonen naast de grote droomvilla van Martien en Erica.
Op de video zien we hoe Maxime met dochter Vivé klimt in een bouwwerktuig. Dochter Claire mag nog een tekening maken op de heipalen voordat ze daadwerkelijk de grond in gaan.
Voor Maxime is het nog even afwachten hoe het avontuur verder gaat. Haar eigen woning staat nog steeds te koop. TV-makelaar Alex van Keulen vertelde eerder in RTL Boulevard dat dit zomaar kan komen door het energielabel van het huis. "Er staan ook woningen te koop met hetzelfde bedrag, maar dan energielabel A", legt hij uit. Dat van Maxime heeft een G-label. "Dat betekent stoken, stoken en nog eens stoken. In zo’n woning muurisolatie aanbrengen… dat loopt ontzettend in de papieren."
Momenteel is Maxime te zien in Chateau Meiland: En Route. Het programma is elke maandag om 20:30 uur te zien op SBS6.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht