TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In Break Free beleven nabestaanden de laatste reis van hun dierbare. In de nieuwe reeks wordt materiaal getoond dat door de reizigers zelf nog is vastgelegd. Dit biedt kijkers meer dan ooit inzicht in de belevingswereld en avonturen van deze jonge mensen.
Geertjan Lassche, bedenker en regisseur van het programma, is blij dat er weer een nieuwe seizoen komt. ''Break Free is een programma dat ik graag blijf maken. Alle 31 afleveringen tot dusver gaan over jongeren die ongewone keuzes durven te maken door op avontuur te gaan. Het zijn verhalen over het leven, waarin we ook lastige thema's bespreekbaar maken. In Break Free vertellen we het verhaal zo dat ook jonge kijkers het willen zien. Van geen enkel ander programma dat ik maak hoor ik in mijn omgeving: ‘Komt er nog een nieuw seizoen?’ Break Free heeft echt trouwe kijkers.”
In alweer het zesde seizoen van het BNNVARA-programma worden verschillende jonge wereldreizigers gevolgd. In de eerste aflevering staat het verhaal van Gerben centraal. Op 28-jarige leeftijd maakte hij met zijn vriendin een rondreis door Midden-Amerika. Zijn vriend Robin herbeleeft in Break Free de laatste reis van Gerben. In de afleveringen daarna volgen portretten van Francien (Costa Rica), Timon (Nieuw-Zeeland), Femke (Azië) en Floris (Madagaskar).
De presentatie ligt wederom in handen van Chris Zegers. Het nieuwe seizoen van Break Free is vanaf 5 september om 20.20 uur bij BNNVARA op NPO 3 te zien.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers