TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In Break Free beleven nabestaanden de laatste reis van hun dierbare. In de nieuwe reeks wordt materiaal getoond dat door de reizigers zelf nog is vastgelegd. Dit biedt kijkers meer dan ooit inzicht in de belevingswereld en avonturen van deze jonge mensen.
Geertjan Lassche, bedenker en regisseur van het programma, is blij dat er weer een nieuwe seizoen komt. ''Break Free is een programma dat ik graag blijf maken. Alle 31 afleveringen tot dusver gaan over jongeren die ongewone keuzes durven te maken door op avontuur te gaan. Het zijn verhalen over het leven, waarin we ook lastige thema's bespreekbaar maken. In Break Free vertellen we het verhaal zo dat ook jonge kijkers het willen zien. Van geen enkel ander programma dat ik maak hoor ik in mijn omgeving: ‘Komt er nog een nieuw seizoen?’ Break Free heeft echt trouwe kijkers.”
In alweer het zesde seizoen van het BNNVARA-programma worden verschillende jonge wereldreizigers gevolgd. In de eerste aflevering staat het verhaal van Gerben centraal. Op 28-jarige leeftijd maakte hij met zijn vriendin een rondreis door Midden-Amerika. Zijn vriend Robin herbeleeft in Break Free de laatste reis van Gerben. In de afleveringen daarna volgen portretten van Francien (Costa Rica), Timon (Nieuw-Zeeland), Femke (Azië) en Floris (Madagaskar).
De presentatie ligt wederom in handen van Chris Zegers. Het nieuwe seizoen van Break Free is vanaf 5 september om 20.20 uur bij BNNVARA op NPO 3 te zien.
Kritiek op derde seizoen Woeste Grond: 'Onrealistisch en slecht in elkaar gezet'
11:01Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6