TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In Vier Handen op Eén Buik worden jonge aanstaande moeders gevolgd die laten zien hoe zij zich voorbereiden op de komst van hun baby. Ze worden hierbij stevig aangemoedigd door bekende ouders die graag hun ervaringen delen om de tienermoeders door de bijzondere en spannende tijd te slepen.
Voor dit seizoen zijn presentatrice Kim Kötter, schrijfster Heleen van Royen, zangeres Tabitha en presentator Özcan Akyol met zijn vrouw - schrijfster Anna van den Breemer - gestrikt.
Heleen vond het een bijzonder avontuur. "Het is mooi om vrouwen te ontmoeten die op het punt staan moeder te worden (...) Dat ze me zo dichtbij laten, vind ik heel bijzonder." De schrijfster heeft naar eigen zeggen een 'bijzondere band opgebouwd' met haar kandidaat. "Die blijft bestaan, ook na het programma."
Vier Handen op Eén Buik is vanaf 30 augustus 2022 elke dinsdag om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Verklapt Merel Ek hier stiekem de winnaar van Het Perfecte Plaatje 2026?
10:00Joep van Deudekom: 'Dit is de relevantste talkshow van dit moment'
09:43Mart Hoogkamer reageert op alle reacties na optreden bij Eva Jinek: 'Het voelde magisch'
09:38Marjolein raakt De Bondgenoten-kijkers met aangrijpend levensverhaal
09:15Yvon Jaspers voorlopig uit de running: 'Wacht op een operatie'