TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
In Vier Handen op Eén Buik worden jonge aanstaande moeders gevolgd die laten zien hoe zij zich voorbereiden op de komst van hun baby. Ze worden hierbij stevig aangemoedigd door bekende ouders die graag hun ervaringen delen om de tienermoeders door de bijzondere en spannende tijd te slepen.
Voor dit seizoen zijn presentatrice Kim Kötter, schrijfster Heleen van Royen, zangeres Tabitha en presentator Özcan Akyol met zijn vrouw - schrijfster Anna van den Breemer - gestrikt.
Heleen vond het een bijzonder avontuur. "Het is mooi om vrouwen te ontmoeten die op het punt staan moeder te worden (...) Dat ze me zo dichtbij laten, vind ik heel bijzonder." De schrijfster heeft naar eigen zeggen een 'bijzondere band opgebouwd' met haar kandidaat. "Die blijft bestaan, ook na het programma."
Vier Handen op Eén Buik is vanaf 30 augustus 2022 elke dinsdag om 20:25 uur te zien op NPO 3.
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'