TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
PowNed komt na Meiden Die Rijden en Vrouwen Die Bouwen met een nieuwe realityserie: Geluk bij een Ongeluk. Deze keer worden medewerkers van bergingsbedrijven gevolgd.
Op de Nederlandse wegen zijn 54 bergingsbedrijven actief die jaarlijks meer dan 150.000 keer uitrukken. Met een aanrijtijd van enkele minuten staan deze bergers dag en nacht klaar voor ongelukken en pechgevallen, maar ook voor inbeslagnames van deurwaarders. Genoeg materiaal voor een nieuwe realityserie, dacht PowNed.
In de zesdelige serie Geluk bij een Ongeluk worden 'de helden van de weg' op de voet gevolgd. We zien hoe bestuurders veilig van de weg worden gehaald en wat je als automobilist moet doen bij pech en botsingen, maar we leren de bergers ook persoonlijk kennen.
Lees ook: programma Meiden Die Rijden onder vuur na 'onveilige acties'
We maken in de eerste aflevering kennis met onder anderen Henk (40) en Remke (32). Henk ontfermt zich over een geschrokken gezin nadat hun vouwwagen van de trekhaak is gegleden en tegen een vangrail is geknald. Remke laat zien hoe ze als vrouw haar mannetje staat in de bergingswereld. Binnen een mum van tijd weet ze een ongeval op de snelweg af te handelen en een verkeersinfarct te voorkomen.
Geluk bij een Ongeluk is vanaf 31 augustus 2022 elke woensdag om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen