TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
PowNed komt na Meiden Die Rijden en Vrouwen Die Bouwen met een nieuwe realityserie: Geluk bij een Ongeluk. Deze keer worden medewerkers van bergingsbedrijven gevolgd.
Op de Nederlandse wegen zijn 54 bergingsbedrijven actief die jaarlijks meer dan 150.000 keer uitrukken. Met een aanrijtijd van enkele minuten staan deze bergers dag en nacht klaar voor ongelukken en pechgevallen, maar ook voor inbeslagnames van deurwaarders. Genoeg materiaal voor een nieuwe realityserie, dacht PowNed.
In de zesdelige serie Geluk bij een Ongeluk worden 'de helden van de weg' op de voet gevolgd. We zien hoe bestuurders veilig van de weg worden gehaald en wat je als automobilist moet doen bij pech en botsingen, maar we leren de bergers ook persoonlijk kennen.
Lees ook: programma Meiden Die Rijden onder vuur na 'onveilige acties'
We maken in de eerste aflevering kennis met onder anderen Henk (40) en Remke (32). Henk ontfermt zich over een geschrokken gezin nadat hun vouwwagen van de trekhaak is gegleden en tegen een vangrail is geknald. Remke laat zien hoe ze als vrouw haar mannetje staat in de bergingswereld. Binnen een mum van tijd weet ze een ongeval op de snelweg af te handelen en een verkeersinfarct te voorkomen.
Geluk bij een Ongeluk is vanaf 31 augustus 2022 elke woensdag om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje
19:51Martijn Krabbé over zijn werk nu reizen niet meer gaat: 'Hier zit ik veel liever'
15:22De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst