TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
PowNed komt na Meiden Die Rijden en Vrouwen Die Bouwen met een nieuwe realityserie: Geluk bij een Ongeluk. Deze keer worden medewerkers van bergingsbedrijven gevolgd.
Op de Nederlandse wegen zijn 54 bergingsbedrijven actief die jaarlijks meer dan 150.000 keer uitrukken. Met een aanrijtijd van enkele minuten staan deze bergers dag en nacht klaar voor ongelukken en pechgevallen, maar ook voor inbeslagnames van deurwaarders. Genoeg materiaal voor een nieuwe realityserie, dacht PowNed.
In de zesdelige serie Geluk bij een Ongeluk worden 'de helden van de weg' op de voet gevolgd. We zien hoe bestuurders veilig van de weg worden gehaald en wat je als automobilist moet doen bij pech en botsingen, maar we leren de bergers ook persoonlijk kennen.
Lees ook: programma Meiden Die Rijden onder vuur na 'onveilige acties'
We maken in de eerste aflevering kennis met onder anderen Henk (40) en Remke (32). Henk ontfermt zich over een geschrokken gezin nadat hun vouwwagen van de trekhaak is gegleden en tegen een vangrail is geknald. Remke laat zien hoe ze als vrouw haar mannetje staat in de bergingswereld. Binnen een mum van tijd weet ze een ongeval op de snelweg af te handelen en een verkeersinfarct te voorkomen.
Geluk bij een Ongeluk is vanaf 31 augustus 2022 elke woensdag om 21:20 uur te zien op NPO 3.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film