TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
De medewerkers van safaripark Beekse Bergen in Hilvarenbeek vieren de geboorte van drie springbokjes. De dieren zagen allemaal in hetzelfde weekend het levenslicht.
Verzorgers Yvonne en Shanna controleren of de jonkies fysiek helemaal in orde zijn. Een eenmaal volwassen springbok kan een sprong maken van 2 tot wel 2,5 meter hoog. De beesten maken deze sprongen om bijvoorbeeld roofdieren te ontwijken, of om aan soortgenoten te laten zien hoe sterk ze zijn.
Tegelijkertijd nemen de parkmedewerkers in deze aflevering van Op Safari ook afscheid van een aantal dieren. Drie leeuwen verhuizen vanuit Hilvarenbeek naar een dierenpark in Italië. Er vinden vaker uitwisselingen plaats met parken door heel Europa, zodat de dieren zich niet constant binnen dezelfde groep voortplanten.
Deze aflevering van Op Safari is op dinsdag 4 augustus 2026 om 19:00 uur te zien op NPO 1.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten