TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Billie-Jean is op 16 januari geboren. "Ondanks de vier weken te vroeg gaat alles goed", laat Priscilla, die tijdens haar zwangerschap een operatie onderging om een vroeggeboorte te voorkomen, weten. "Ze is 2392 gram schoon aan het haakje. Nu genieten we even in alle stilte."
Dit bericht op Instagram bekijken
Chavella Rafaelle, de oudste dochter van Priscilla, was bij de geboorte van haar zusje aanwezig. "Ik mocht met alle trots bij de bevalling bij zijn. Dit was een avontuur, maar het leukste tot nu toe en zo ontzettend blij en gelukkig", schrijft ze bij de beelden op TikTok.
Een Huis Vol-kijkers zien in het huidige seizoen de pittige zwangerschap die Priscilla doorstond. Ze kampte met veel klachten en moest geopereerd worden aan haar baarmoedermond. Dit om een vroeggeboorte te voorkomen.
Priscilla en Lukas hebben een samengesteld gezin. Voor Billie-Jean verwelkomden ze zoon Joshua en dochter Giovanna. De andere kinderen kreeg Priscilla in twee eerdere relaties. Door een verkeersongeluk halverwege haar destijdse zwangerschap heeft Priscilla een kindje verloren, Junior.
Kijk terug: koning leest de troonrede voor
12:52Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6