TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Billie-Jean is op 16 januari geboren. "Ondanks de vier weken te vroeg gaat alles goed", laat Priscilla, die tijdens haar zwangerschap een operatie onderging om een vroeggeboorte te voorkomen, weten. "Ze is 2392 gram schoon aan het haakje. Nu genieten we even in alle stilte."
Chavella Rafaelle, de oudste dochter van Priscilla, was bij de geboorte van haar zusje aanwezig. "Ik mocht met alle trots bij de bevalling bij zijn. Dit was een avontuur, maar het leukste tot nu toe en zo ontzettend blij en gelukkig", schrijft ze bij de beelden op TikTok.
Een Huis Vol-kijkers zien in het huidige seizoen de pittige zwangerschap die Priscilla doorstond. Ze kampte met veel klachten en moest geopereerd worden aan haar baarmoedermond. Dit om een vroeggeboorte te voorkomen.
Priscilla en Lukas hebben een samengesteld gezin. Voor Billie-Jean verwelkomden ze zoon Joshua en dochter Giovanna. De andere kinderen kreeg Priscilla in twee eerdere relaties. Door een verkeersongeluk halverwege haar destijdse zwangerschap heeft Priscilla een kindje verloren, Junior.
Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen
10:30Herman van der Zandt en Sosha Duysker keren op deze datum terug met Het Gevoel van de Vierdaagse
09:45Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Het Familiediner van start gaat
09:20Alles wat we weten over de zomercliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden 2026
08:18Nicky van der Gijp wordt vaste WK-analist in De Oranjezomer op Curaçao