TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Billie-Jean is op 16 januari geboren. "Ondanks de vier weken te vroeg gaat alles goed", laat Priscilla, die tijdens haar zwangerschap een operatie onderging om een vroeggeboorte te voorkomen, weten. "Ze is 2392 gram schoon aan het haakje. Nu genieten we even in alle stilte."
Chavella Rafaelle, de oudste dochter van Priscilla, was bij de geboorte van haar zusje aanwezig. "Ik mocht met alle trots bij de bevalling bij zijn. Dit was een avontuur, maar het leukste tot nu toe en zo ontzettend blij en gelukkig", schrijft ze bij de beelden op TikTok.
Een Huis Vol-kijkers zien in het huidige seizoen de pittige zwangerschap die Priscilla doorstond. Ze kampte met veel klachten en moest geopereerd worden aan haar baarmoedermond. Dit om een vroeggeboorte te voorkomen.
Priscilla en Lukas hebben een samengesteld gezin. Voor Billie-Jean verwelkomden ze zoon Joshua en dochter Giovanna. De andere kinderen kreeg Priscilla in twee eerdere relaties. Door een verkeersongeluk halverwege haar destijdse zwangerschap heeft Priscilla een kindje verloren, Junior.
Partnerbijdrage
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?