TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En snel ook, de serie Kasteelvrouwe Emmy is vanaf 31 mei wekelijks om 20:33 uur te zien op NPO1. Ingesproken door André van Duin.
De inmiddels 63-jarige Emmy Postman stal begin 2021 de show in het realityprogramma Ik Vertrek. Ondanks grote twijfels van haar gezin en echtgenoot Rutger kocht ze namelijk een vervallen Frans Chateau van 300.000 euro dat ze ging renoveren en ombouwen tot chambres d'hôtes. Dit klinkt natuurlijk te mooi om waar te zijn, zo moet Jan Slagter hebben gedacht. Daarom stuurde hij er enkele camera's naartoe om het proces te laten vastleggen.
De avonturen van het charmante echtpaar Emmy en Rutger, bekend van #Ikvertrek, zijn weinig mensen ontgaan. Het leek de ietwat chaotische Emmy zo leuk: een eigen kasteel in Frankrijk. 🏰
📺 #KasteelvrouweEmmy, met voice-over door André van Duin. Vanaf 31 mei, 20.30 uur op NPO 1. pic.twitter.com/iuO4JzK1UW — Omroep MAX (@OmroepMAX) April 15, 2022
Aan de start van de reeks krijgen de kijkers direct een update, en daaruit blijkt dat inderdaad niet alles gesmeerd loopt. Emmy heeft al twee kamers klaar om gasten te ontvangen, maar het blijft een uitdaging om het kasteel wind- en waterdicht te houden. Tot overmaat van ramp moet haar man onverwacht in Nederland onder het mes, valt de elektra uit en laat de elektricien het afweten. Eén ding is wel zeker: 'opgeven' komt niet voor in Emmy's woordenboek.
Kasteelvrouwe Emmy is vanaf dinsdag 31 mei wekelijks om 20:30 uur te zien op NPO1.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Anniko van Santen presenteert AVROTROS Triviant
09:21NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers