TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Zijn vader spreekt dan ook van 'een dag met een gouden randje'.
Geregeld geeft vader Peter een update over de gezondheid van zijn zoon. Eerst bracht hij het nieuws dat Mark was opgenomen waarna het even leek dat het iets beter ging. Uiteindelijk kwam vrijdag toch het bericht dat de toestand was verslechterd. En nu komt er dus beter nieuws.
"Sinds vandaag maakt Mark goede stappen en vonden de artsen het haalbaar om een soort test te doen, om te bekijken hoe het Mark verging om zonder de beademingsmachine volledig zelf te ademen. Deze test heeft hij goed doorstaan en direct daarna is dan ook eindelijk, na zeventien dagen, het beademingsbuisje uit zijn keel gehaald. Mark moet nu nog erg rustig aan doen. We willen niet dat die machine weer terug aan moet. We willen alleen nog maar vooruit."
De familie Gillis is 'ontzettend trots' op Mark.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten