TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Of het eten zal smaken als de deelnemers tegenover hun aartsvijand zitten is nog maar de vraag. Voor ons is het nieuwe programma Eating With My Enemy: Going Dutch in ieder geval smullen. De eerste aflevering is vanaf vandaag te zien op Discovery+.
Na Eating With My Ex is er dus nu een spin-off en zitten de deelnemers dit keer niet met hun ex aan tafel, maar met hun vijand.
Soms heb je een lange tijd ruzie met iemand, maar blijven er toch veel vragen onbeantwoord. In Eating With My Enemy worden boze vrienden, die inmiddels elkaars bloed wel kunnen drinken, bij elkaar aan tafel gezet en kunnen ze elkaar nog een paar pittige vragen stellen. De emoties lopen uiteraard hoog op van afkeer en verdriet tot aan blijdschap en wie weet zelfs een vorm van verzoening aan het eind.
De allerlaatste en meest prangende vraag is te vinden op de rekening. Kunnen de rivalen hierna samen door één deur of lukt het niet om de strijdbijl te begraven?
Zet je schrap voor de eerste aflevering, want dan komen Michella Kox en Lisa Sace oog in oog te staan. Ze zien elkaar voor het eerst in levenden lijve. Volgens Michella probeert ze al een hele tijd van haar ‘stalker’ Lisa af te komen. Lisa laat niet zomaar over zich heen walsen en legt Michella’s pestgedrag op tafel. Rustig wordt er niet gepraat, want na een hevige schreeuwpartij wordt er zelfs een glas drank in het gezicht gegooid! Komen de twee er wel zonder kleerscheuren vanaf en wordt er nog iets bijgelegd?
In dezelfde aflevering zien we ook hoe Geert en Geert Jan tegenover elkaar zitten als een boer met kiespijn. De boeren, die in 2020 meededen aan Boer Zoekt Vrouw, werden na de opnames goede vrienden maar deze vriendschap werd al snel bekoeld toen Geert volgens Geert Jan niet enthousiast genoeg reageerde op het nieuws over zijn nieuwe relatie. Gaan ze hieruit komen?
Eating With My Enemy: Going Dutch is vanaf vrijdag 8 december wekelijks te zien op discovery+ en vanaf zaterdag 20 januari om 22:00 uur op TLC.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie