TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Als een heel grote verrassing komt het niet. Presentator Martijn Krabbé hintte hier gisteren namelijk al zelf op via een veelzeggend Instagram-bericht.
Al sinds 2008 helpt Martijn Krabbe samen met een team aan experts - als makelaar Alex van Keulen, bouwkundige Duncan Abrahams en budgetcoach Eef van Opdorp - in Uitstel van Executie mensen die hun woning dreigen te verliezen. Vaak gaat dit gepaard met hoge schulden, waardoor de deelnemers van dit programma gedwongen worden om hun vaste stekkie te verlaten.
Aan RTL Boulevard legde Martijn Krabbé kort na dit bericht uit dat de keuze niet vanuit RTL komt, maar vanuit het team zelf. Eén van de redenen om te stoppen is namelijk dat het format verouderd is en het destijds is ontstaan in de tijd van de huizencrisis.
Lees ook: Martijn Krabbé onthult reden voor stoppen Uitstel van Executie
Ouders van Esmee (1) in Het Kinderziekenhuis maken indruk: 'De rouwkaartjes zijn al ontworpen'
19:23Kijkers blijven zich verbazen over intieme beelden Thomas en Chess in De Bondgenoten (video)
15:09Terugkijken: Plien en Bianca breken iedereen met hun hilarische act in LOL: Last One Laughing
14:02Kopen of Slopen keert voorlopig niet terug op tv
13:14Weet jij echt alles van Winter Vol Liefde? Doe dan onze quiz