TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Als een heel grote verrassing komt het niet. Presentator Martijn Krabbé hintte hier gisteren namelijk al zelf op via een veelzeggend Instagram-bericht.
Al sinds 2008 helpt Martijn Krabbe samen met een team aan experts - als makelaar Alex van Keulen, bouwkundige Duncan Abrahams en budgetcoach Eef van Opdorp - in Uitstel van Executie mensen die hun woning dreigen te verliezen. Vaak gaat dit gepaard met hoge schulden, waardoor de deelnemers van dit programma gedwongen worden om hun vaste stekkie te verlaten.
Aan RTL Boulevard legde Martijn Krabbé kort na dit bericht uit dat de keuze niet vanuit RTL komt, maar vanuit het team zelf. Eén van de redenen om te stoppen is namelijk dat het format verouderd is en het destijds is ontstaan in de tijd van de huizencrisis.
Lees ook: Martijn Krabbé onthult reden voor stoppen Uitstel van Executie
Partnerbijdrage
Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen
08:42De TV van gisteren: Wilde achtervolging in Bureau Groningen eindigt in flinke ravage, kijkers stomverbaasd
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Rambo IV