TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Als een heel grote verrassing komt het niet. Presentator Martijn Krabbé hintte hier gisteren namelijk al zelf op via een veelzeggend Instagram-bericht.
Al sinds 2008 helpt Martijn Krabbe samen met een team aan experts - als makelaar Alex van Keulen, bouwkundige Duncan Abrahams en budgetcoach Eef van Opdorp - in Uitstel van Executie mensen die hun woning dreigen te verliezen. Vaak gaat dit gepaard met hoge schulden, waardoor de deelnemers van dit programma gedwongen worden om hun vaste stekkie te verlaten.
Aan RTL Boulevard legde Martijn Krabbé kort na dit bericht uit dat de keuze niet vanuit RTL komt, maar vanuit het team zelf. Eén van de redenen om te stoppen is namelijk dat het format verouderd is en het destijds is ontstaan in de tijd van de huizencrisis.
Lees ook: Martijn Krabbé onthult reden voor stoppen Uitstel van Executie
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)