TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Als een heel grote verrassing komt het niet. Presentator Martijn Krabbé hintte hier gisteren namelijk al zelf op via een veelzeggend Instagram-bericht.
Al sinds 2008 helpt Martijn Krabbe samen met een team aan experts - als makelaar Alex van Keulen, bouwkundige Duncan Abrahams en budgetcoach Eef van Opdorp - in Uitstel van Executie mensen die hun woning dreigen te verliezen. Vaak gaat dit gepaard met hoge schulden, waardoor de deelnemers van dit programma gedwongen worden om hun vaste stekkie te verlaten.
Aan RTL Boulevard legde Martijn Krabbé kort na dit bericht uit dat de keuze niet vanuit RTL komt, maar vanuit het team zelf. Eén van de redenen om te stoppen is namelijk dat het format verouderd is en het destijds is ontstaan in de tijd van de huizencrisis.
Lees ook: Martijn Krabbé onthult reden voor stoppen Uitstel van Executie
De kogel is door de kerk: Only Joling krijgt een derde seizoen
12:45Bondgenoten Anouk en Diederik willen meer op tv: 'In deze programma's'
10:03AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'