TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Als een heel grote verrassing komt het niet. Presentator Martijn Krabbé hintte hier gisteren namelijk al zelf op via een veelzeggend Instagram-bericht.
Al sinds 2008 helpt Martijn Krabbe samen met een team aan experts - als makelaar Alex van Keulen, bouwkundige Duncan Abrahams en budgetcoach Eef van Opdorp - in Uitstel van Executie mensen die hun woning dreigen te verliezen. Vaak gaat dit gepaard met hoge schulden, waardoor de deelnemers van dit programma gedwongen worden om hun vaste stekkie te verlaten.
Aan RTL Boulevard legde Martijn Krabbé kort na dit bericht uit dat de keuze niet vanuit RTL komt, maar vanuit het team zelf. Eén van de redenen om te stoppen is namelijk dat het format verouderd is en het destijds is ontstaan in de tijd van de huizencrisis.
Lees ook: Martijn Krabbé onthult reden voor stoppen Uitstel van Executie
Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?
13:26RTL bevestigt: geen nieuw seizoen Holland's Next Top Model in aantocht
12:40Malou Petter openhartig over Talpa-tijd: 'Dat had ik niet willen missen'
11:40Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’