TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Aan RTL Boulevard liet Krabbé weten dat het naderende einde van 'zijn' Uitstel van executie een besluit is dat vanuit het team genomen is.
Volgens Martijn is het programma waarin hij sinds 2008 samen met budgetcoach Eef van Opdorp, makelaar Alex van Keulen en bouwkundige Duncan Abrahams huizeneigenaren helpt niet meer van deze tijd. Het format ontstond tijdens de huizencrisis en inmiddels is het volgens Krabbé een 'verouderd format'.
Dit betekent dat het veertiende seizoen ook het laatste zal zijn. Oplettende kijkers merkten al op dat er van het format werd afgeweken. Zo kwam deze reeks voor het eerst iemand met een huurhuis voorbij en krijgen we later dit seizoen een stel dat noodgedwongen in een vakantiewoning bivakkeert omdat ze geen geschikt huis kunnen vinden.
Fans hoeven Uitstel van executie niet direct te missen. RTL laat weten dat er nog vijf verse afleveringen op de plank liggen en dat er als toetje nog een terugblikeditie komt.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers
08:46Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword