TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Greetje en Jan waren ruim 13 jaar getrouwd en hebben samen twee dochters.
De geruchten dat Jan en Greetje ieder hun eigen weg zouden gaan, gingen zowel online als in het dorp al langer. Nu kan de realityster er zelf ook niet meer omheen. "Soms loopt het leven anders dan verwacht. Na 19 jaar scheiden onze wegen. Wij hopen op respect voor beide, zoals wij dat ook naar elkaar houden", aldus Greetje Bosma op Instagram.
Het is de zoveelste zware klap in het leven van de Urkers. In januari besloot immers ook Mathilde Keuter amper twee maanden na haar bevalling haar relatie met Michael te verbreken. "Met veel pijn in ons hart moeten we helaas mededelen dat we hebben besloten om een punt achter onze relatie te zetten", zo schreef zij toen. "Doordat we onverwachts zwanger raakten moesten wij in een korte tijd elkaar leren kennen en een relatie opbouwen en hebben we geprobeerd het beste van te maken. Helaas zijn we er achter gekomen dat we met veel dingen niet op 1 lijn zitten en dus simpelweg niet bij elkaar passen."
Wat de gevolgen van zowel Mathildes als Jans en Greetjes breuk is voor de serie, is nog niet bekend.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6