TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
En de presentator van dienst is niet heel verrassend: Leonie ter Braak.
Hoewel Winter Vol Liefde vorig jaar net als B&B Vol Liefde een hit was, viel er toch wat kritiek: kijkers miste de heerlijke, juicy reünie die al hun brandende vragen zou beantwoorden. Ze moesten zelf op zoek naar antwoorden online om erachter te komen of Saul, Benjamin, Guido, Edith en Marco nog steeds samen waren met hun gekozen partner of weer single door het leven gingen.
Dit seizoen pakt RTL het anders aan. Ze maken namelijk zojuist bekend dat er dit jaar wel degelijk een Winter Vol Liefde: De Reünie komt. In deze aflevering blikken deelnemers Mike, Judith, Jan, Adrienne en Jorik samen met Leonie ter Braak terug op het seizoen. Ze geven antwoord op de vraag of ze de kerstdagen alleen of samen doorbrachten, lossen open eindjes op en delen hun ervaringen.
Nu horen we je denken: leuk dat er één komt, maar wanneer dan? Winter Vol Liefde is vanaf maandag 6 januari iedere werkdag om 20:30 uur te zien op RTL 4. De reünie volgt op woensdag 5 februari 2025.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'